جام باشگاه های جهان؛گواردیولا تاریخ ساز شد بایرن مونیخ قهرمان

تهران-ایرنا-تیم فوتبال بایرن مونیخ با مربی گری پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی خود قهرمان دهمین دوره رقابت های جام باشگاه های جهان درمراکش شد.

به گزارش ایرنا؛این تیم در دیدار نهایی تیم راجا کازابلانکا قهرمان مراکش را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد و قهرمان شد،برای تیم بایرن مونیخ دراین بازی یک طرفه دانته و تیاگو دردقایق 7 و 23 گلزنی کردند و قهرمانی را برای این تیم به ارمغان آوردند.
شاگردان گواردیولا در این دیدار می توانستند گل های بیشتری به ثمر برساندند اما از آنجا که تیم شان روز دوشنبه و درچارچوب رقابت های بوندسلیگا باید با تیم اشتوتگارت دیدار کنند بازیکنان این تیم در نیمه دوم خطر نکردند و با احتیاط بازی کردند از این رو در این نیمه گلی به ثمر نرسید.
بایرن مونیخ دردیدار نیمه نهایی گواگ ژو چین را با نتیجه 3 بر صفر مغلوب و راهی دیدار نهایی شده بود.
گواردیولا درحالی با تیم بایرن مونیخ قهرمان این رقابت ها شدکه پیش ازاین با تیم بارسلونا دو بار، درسال های 2009 امارات متحده عربی و 2011 ژاپن قهرمانی در این مسابقات را تجربه کرده بود.
تیم اتلتیکو مینیرو برزیل نیز دردیدار رده بندی که پیش از این بازی برگزار شد، تیم گوانگ ژو چین را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد و به عنوان سومی این رقابت ها رسید.
قضاوت این بازی برعهده علیرضا فغانی،حسن کامرانی فرو رضا سخندان از ایران بود.
تیم های بایرن مونیخ آلمان، آتلتیکو مینی یرو برزیل، گوانگ ژو چین، راجا کازابلانکا مراکش، الاهلی مصر، مونتری مکزیک و اوکلند سیتی نیوزلند در دهمین دوره رقابت های جام قهرمانی باشگاه های جهان که درمراکش برگزار شد، شرکت داشتند.
ورزشی.(2)**9144 ** 1917

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال