استقبال دانشجویان از استعفای رییس دانشگاه

قزوین-ایرنا- عده ای از دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین، پس از شنیدن خبر استعفای دکتر «عبدالعلی آل بویه لنگرودی» رییس این دانشگاه، با پخش شیرینی، از این استعفاء، استقبال کردند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، دکتر آل بویه با انتشار نامه ای سرگشاده به وزیر علوم تحقیقات و فن آوری، از سمت خود استعفا کرد.
تعداد زیادی از دانشجویان پس از اطلاع از استعفای آل بویه با حضور در محوطه دانشگاه بخاطر این استعفا به شادی پرداختند و از وزیر علوم بخاطر اعزام هیات نظارت، تشکر کردند.
خبر استعفای رییس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) همزمان با پایان یافتن ماموریت دو روزه هیات نظارت وزارت علوم تحقیقات و فناوری در این دانشگاه، منتشر شد.
هیاتی از سوی دکتر رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری روز شنبه برای بررسی جامع وضعیت دانشگاه و تهیه گزارشی کامل از مشکلات و نحوه عملکرد مدیریت دانشگاه و بخش های مختلف، در این دانشگاه مستقر شد.
یک مقام آگاه در این باره به ایرنا گفت که این هیات در مدت استقرار دو روزه خود، جلساتی فشرده با اعضای هیات علمی، هیات رییسه، کارمندان و دانشجویان دانشگاه به صورت جمعی و خصوصی برگزار کرد تا نظرات آنان را دریافت کند.
این منبع افزود: روز شنبه جمعی از دانشجویان با تجمع در محوطه دانشگاه، شعارهایی علیه ریاست دانشگاه، معاون فرهنگی و مسئول حراست دانشگاه سر دادند و خواستار دیدار با هیات اعزامی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شدند.
پیشتر عده دیگری از دانشجویان با تهیه طوماری که به امضای حدود دو هزار دانشجو رسیده بود، از وزیر علوم خواستار برکناری رییس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) شده بودند.
7388/ 614/506 /1610

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال