دور جدید انتصابات در استانداری گلستان

گرگان - ایرنا - استاندار گلستان در احکام جداگانه ای، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان، مشاور استاندار در امور عمرانی و رابط خود در امور جوانان را منصوب کرد.

بر اساس اعلام امروز پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، در این احکام، مهندس ˈرضا مروتیˈ به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان، ˈسیدعلیرضا میریˈ به سمت مشاور استاندار در امور عمرانی و ˈمحمدتقی بسطامیˈ به سمت رابط استاندار در امور جوانان معرفی شدند.
در حکم اتصاب مروتی که از سوی دکتر حسن صادقلو صادر شده؛ آمده است: نظر به تعهد، شایستگی و تجربه جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری منصوب می شوید.
امید است با اتکال به پروردگار متعال در راستای برنامه های دولت تدبیر و امید، با استفاده از ظرفیت های لازم در انجام شایسته وظایف محوله با رعایت قانون مداری و اعتدال گرایی در جهت دستیابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید.
مروتی دارای مدرک دکترای عمران است و مسئول پروژه های سدسازی در سطح کشور و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران بوده است.
رضا مروتی جایگزین عبدالرضا دادبود شده است.
در حکم میری به سمت مشاور استاندار در امور عمرانی نیز آمده است: با توجه به تجربه، تعهد و تخصص جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت مشاور استاندار در امور عمرانی منصوب می‎شوید.
در ادامه تأکید شد: امید است با اتکال به پروردگار متعال و بهره‎گیری از تجربیات ارزنده در تنظیم برنامه و برقراری تعامل سازنده با همه عناصر مؤثر درون و برون‎سازمانی با هماهنگی اینجانب، موفق و مؤید باشید.
هم چنین در حکم استاندار گلستان به محمدتقی بسطامی آمده است: با توجه به تجربه، تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ؛ رابط اینجانب در امور جوانان منصوب می‎شوید، امید است با اتکال به پروردگار متعال در انجام امور محوله موفق و مؤید باشید.
وی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه انگلستان و مدرک کارشناسی تجارت بین الملل از دانشگاه مالزی است.
پیش از این استاندار گلستان ˈسیدرمضان حسینیˈ و ˈعلی مرگدریˈ را در احکام جداگانه به سمت مدیرکل حوزه استاندار و سرپرست معاونت برنامه‎ریزی و اشتغال استانداری گلستان منصوب کرده بود.
7467/602

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال