داود احمدی نژاد: محمود احمدی نژاد را از لادن رها کردند

تهران - روزنامه ابتکار با انتشار خبری در باره رخدادهای مربوط به ساختمان لادن به نقل از داود احمدی نژاد برادر رییس جمهور سابق ایران نوشت که محمود احمدی نژاد دیگر در ساختمان لادن مستقر نیست.

وی در پاسخ به این پرسش که ”آیا از جلسات محمود احمدی نژاد در ساختمان لادن خبر دارید؟ˈ، اظهار کرد: ایشان الان در لادن هم نیستند، به سلامتی؛ راحت باشید. گویا از لادن رهایشان کردند.
خبرنگاران از داوود احمدی نژاد پرسیدند که”این صحبت شما به چه معناست؟ یعنی ایشان را بیرون کردند؟ˈ وی پاسخ داد: گفتند ساختمان لادن را برای مأموریت قبلی نیاز داریم.
شنیده ها حاکی است ساختمان لادن، محل استقرار محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق، از سوی دولت یازدهم فروخته شد.
عصر خبر نیز با انتشار این خبر نوشت: گویا ساختمان لادن که در حال حاضر در اختیار تشکیلات دفتر رییس جمهور سابق است، به قوه قضائیه واگذار شده است.
گفته می شود دولت روحانی ساختمان دیگری را برای استقرار رییس جمهور سابق به احمدی نژاد معرفی کرده است.
انتخاب نیز در این باره نوشت: محمود احمدی نژاد که پس از اتمام دوره ریاست جمهوری خود، یکی از بهترین ساختمان های دولت را که در میدان ونک تهران واقع شده، به عنوان دفتر خود انتخاب کرده بود، اکنون در حال نقل مکان به یکی از ساختمان های بنیاد مستضعفان در ولنجک است.
گرچه بنابر روایت رسانه های حامی وی، ساختمان لادن به دلیل کمبود بودجه دولت در حال فروش می باشد، اما به نظر می رسد محمود احمدی نژاد تمایل دارد که در ساختمانی معتلق به بنیاد مستضعفان مستقر شود.
1610

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال