ارائه 100 عنوان کتاب تخصصی فناوری نانو در جشنواره ششم

تهران- 100 عنوان از کتاب های مرجع و علوم روز در زمینه هایی چون ، نانوفیزیک ، نانو شیمی، نانومواد، نانو مکانیک، نانوالکترونیک و نانوبیولوژی در ششمین جشنواره فناوری نانو برای پژوهشگران و محققان نانو ارائه شده است.

به گزارش ایرنا از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، اولین حضور کتاب های معتبر خارجی در حوزه نانو با کتاب های انتشارات ˈاشپرینگرˈ جهت فروش به پژوهشگران و دانشجویان در ششمین نمایشگاه فناوری نانو با همکاری نانوسان آغاز شد.
اشپرینگر(Springer) یکی از معتبرترین ناشرهای بین المللی در زمینه کتب آکادمیک و مجله های تخصصی علمی است، که پس از الزویر (Elsevier) دومین ناشر بزرگ مجلات تخصصی جهان به شمار می رود.
سال انتشار این کتاب ها از 2010 به بعد است و با هماهنگی پایگاه اینترنتی فروش کتاب نانوسان جهت فروش عرضه شده است. این کتاب ها با تخفیف 10درصدی در نمایشگاه به فروش می رسند.
مجموعه نانوسان با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو اقدام به جمع آوری کتب منتشر شده در حوزه نانو کرده و با تخفیف 40 درصدی، این کتاب ها را از طریق سیستم فروش اینترنتی خود در اختیار دانشجویان، پژوهشگران و محققین این حوزه قرار می دهد.
دربازه زمانی نمایشگاه نانو نیز نانوسان در غرفه خود که در فضای بیرون سالن خلیج فارس در نزدیکی در ورودی سالن قرار دارد، تمامی کتاب های معتبر و تایید شده از سوی ستاد نانو را با تخفیف 40 درصدی به متقاضیان و علاقمندان کتاب در حوزه نانو جهت خرید عرضه کرده است.
نانوسان به خریداران کتاب با توجه به نوع خرید و زمینه کاری برخی از نرم افزارهای ارائه شده در غرفه را به صورت رایگان در نمایشگاه نانو اهدا می کند.
علمی(1)**2038**1599

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال