گروه آوازی تهران موسیقی فیلم های معروف را به صورت آکاپلا می خواند

تهران - گروه موسیقی ˈآوازی تهرانˈ در کنسرت شهریور ماه خود بر روی صحنه تالار وحدت قطعات موسیقی فیلم های معروف را به سبک آکاپلا (خواندن بدون ساز) اجرا می کند.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، کنسرت گروه موسیقی ˈآوازی تهرانˈ همراه با رونمایی آلبوم این گروه به نام ˈوکاپلای 2ˈ خواهد بود که در آن به اجرای موسیقی فیلم های معروفی نظیر دلشدگان، خوب-بد- زشت، زورو، گوزن ها، پدرخوانده و پاپیون می پردازند.
در بخش اول کنسرت قطعاتی از آلبوم ˈآکاپلای 1 ˈ اجرا می شود و پس از رونمایی از آلبوم ˈآکاپلای 2ˈ در بخش دوم قطعاتی از این آلبوم تقدیم تماشاگران می شود.
نازنین روستا، روشنک کیمنش، شیوا سروش، پریا رباط، سمیه خواسته، سلماز جوانبخت، سمیرا محسنی، یلدا نوری، مهدیه صفدری، گلناز نویدان، فرهاد خزری، سید مهدی ابطحی، هادی آژیر، کامران اروج زاده، علی مسیبی، عامر شادمان، آرمین بابایان، مهرداد ناصحی، حامد فقیهی و جواد مرادیون قطعات بالا را به رهبری میلاد عمرانلو اجرا می کنند و وحید تاج به عنوان خواننده مهمان آنها را همراهی می کند.
گروه آوازی تهران به سبک اَکاپلا (A cappella) آثار ذکر شده را اجرا می کنند. اَکاپلا نوعی موسیقی آوازی بدون همراهی ساز است که نواها در آن تنها با صدای خروجی از حنجره انسان و دهان اجرا می شود.
گفتنی است کنسرت گروه موسیقی ˈآوازی تهرانˈ 14، 20 و 21 شهریور ساعت 21:30 در تالار وحدت اجرا می شود.
فراهنگ ** 1418

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال