دو پایگاه عملیاتی توسط قرارگاه معمار در نیکشهر راه اندازی شد

زاهدان- دو پایگاه عملیاتی با نام شهید شوشتری توسط قرارگاه شهید معمار سپاه پاسداران در روستاهای محترم آباد و خیرآباد بخش فنوج شهرستان نیکشهر راه اندازی شد.

به گزارش ایرنا، امام جمعه نیکشهر در مراسم افتتاح این دو پایگاه با اشاره به امنیت پایدار حاکم بر ایران اسلامی بویژه سیستان و بلوچستان و تاثیر آن در عمران و آبادانی منطقه، از تلاش نیروهای بسیج مردمی به عنوان پیشگامان در رسیدن به این مهم قدردانی کرد.
حجت الاسلام ˈاحمد لطفیان سرگزیˈ افزود: امنیت فقط با همکاری و همگامی مردم و همراهی با نیروهای نظامی و انتظامی برقرار خواهد شد.
وی اظهار داشت: پایگاه های عملیاتی قرارگاه شهید معمار سپاه علاوه بر برقراری امنیت موجب ایجاد اشتغال مردم بومی نیز شده است که جای تشکر دارد.
سرهنگ ˈمحمد حیدریˈ فرمانده سپاه ناحیه نیکشهر نیز در این مراسم گفت: مردم شیعه و سنی نیکشهر سهم عمده ای در جبهه های نبرد حق علیه باطل داشته اند و پس از آن نیز بسیجیان این شهرستان همواره در تمامی برنامه ها حضوری فعال دارند.
به گزارش ایرنا، مولوی ˈالیاس قاضیˈ به عنوان فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید شوشتری روستای محترم آباد و ˈاسلام شیرانیˈ به عنوان فرمانده پایگاه عملیاتی شهید شوشتری روستای خیرآباد نیکشهر معرفی شدند.
قرارگاه شهید معمار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأمین امنیت 18 شهرستان از استان های کرمان و سیستان و بلوچستان را برعهده دارد.
معتمدان، روحانیون و اقشار مختلف بسیجی شهرستان نیکشهر حاضر در این نشست بار دیگر حمایت همه جانبه خود را از انقلاب و آمادگی خود را برای حضور در تمام صحنه های سیاسی و انقلابی بویژه انتخابات 24 خرداد اعلام کردند. ک/2
7307 / 653

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال