رییس جمهوری: حماسه یعنی بت شکنی و نشاندن هر مفهومی برسر جای خودش

ارومیه – رییس جمهوری با بیان اینکه برخی ها باور کردند حق بیشتری دارند و خود را مالک و ارباب مردم می دانند، تاکید کرد: باید این باورها را فرو ریزیم و حماسه یعنی بت شکنی و اینکه هر مفهومی را سرجای خود بنشانیم..

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، محمود احمدی نژاد که در همایش حماسه حضور در شهر ارومیه سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: عدالت پایه پیشرفت کشور است که باید بر اجرای آن پافشاری کرد.
وی با تاکید براینکه یقین دارم ملت ایران و پیشاپیش آن جوانان ایران و جوانان ارومیه با یک خروش تاریخی و با خلق ایجاد یک حماسه عظیم ملت را در مسیر پیشرفت قرار خواهند داد.
رییس دولت دهم با بیان اینکه امام (ره ) از اول فرمودند و رهبری هم تاکید کردند مسوولان خادم و نوکر مردم هستند، گفت: برخی فکر می کنند این حرف فاتنزی است درحالی که این حرف فانتزی نیست و نوکری این مردم به آقایی کاخ های سرخ و سفید و سیاه شرف دارد.
احمدی نژاد با تاکید بر اینکه خیلی از مناسبات باید عوض شود افزود: مردم وقتی می خواهند بامسوولان خادمان صحبت کنند نگران هستند واین جایگاه غیرواقعی است واین ها باید عوض شود.
رییس قوه مجریه خاطرنشان کرد: وقتی می گوییم عدالت، این شعار تبلیغاتی نیست و عدالت را باید روی زمین و در روابط اجتماعی پیاده کرد؛ عدالت یعنی اینکه عده ای دستشان را زیادی در بیت المال نکنند.
وی با طرح این پرسش که چرا نیازمند حماسه هستیم، گفت: وقتی در مسیر تعالی و پیشرفت یک ملت موانعی طبیعی یا ساخته دشمن ایجاد می شود یا حقایق مغلوب و یا جابجا می شود راه رسیدن به هدف گم می شود آنگاه نیازمند خلق حماسه هستیم.
رییس جمهور با بیان اینکه شرایط کشور و اوضاع بین المللی به گونه ای است که نیازمند خلق حماسه هستیم ،گفت : جهان نیازمند یک راه جدید است و برای بازکردن یک راه در مسیر بشریت و ایران نیازمند یک حماسه تاریخ ساز هستیم که مسیر و راه را نشان دهد.
احمدی نژاد انقلاب اسلامی را یک حماسه بزرگ دانست و گفت:جوانان میدان دار این حماسه بودند و در دفاع مقدس نیز حضور آنها وخلق یک حماسه دیگر بود که توانست طراحی ها را درهم شکند و شرایط بین الملل را به نفع ملت ایران عوض کند.
وی افزود : امروز مستکبران و بد خواهان که از حرکت جهشی ملت ایران ناراحت هستند می خواهند ملت را دچار تردید کند که در اینجا نیازمند حماسه هستیم.
رییس قوه مجریه با بیان اینکه حماسه یعنی شکستن خطوط خیالی شیطان ساخته ادامه داد : امروز جهان نیازمند پاکی مهربانی و همدلی است و همه باید دست به دست هم برای خلق این حماسه و ساختن ایران بر پایه هوشیاری تلاش کنیم.
احمدی نژاد خلق حاسه را نیازمند هوشیاری و دل پاک دانست وگفت : این ویژگیها را جوانان دارند و جوانان باید با حضور پر شور در انتخابات حماسه دیگر خلق کنند.
رییس جمهور افزود :رییس جمهوری با رای بالا همه مناسبات را تغییر خواهد داد و یادمان باشد که همه چیز در اراده انسان است نه سلاح و حسابهای بانکی.
احمدی نژاد خاطر نشان کرد : برخی ها حتی از نحوه صحبت کردن ما با مردم ایراد می گیرند درحالی که ما مثل دو تا دوست با هم حرف می زنیم.
سیام(3)**7378**9171**1647

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال