آخرین مهلت ارسال اثر به جشنواره فیلم های ویدیویی اعلام شد

تهران- فیلمسازان و تهیه کنندگان برای تحویل فرم حضور در دومین جشنواره بین المللی فیلم یاس تهران تنها یک هفته فرصت دارند.

ˈسیمون سیمونیانˈ مدیر دبیرخانه دومین جشنواره بین المللی فیلم یاس تهران با ذکر این مطلب تاکید کرد: کلیه اشخاص حقیقی یا حقوقی می توانند هرتعداد فیلمی را که مایل باشند، پس از پرکردن فرم تقاضای شرکت (همراه با CD عکس کارگردان و عکس فیلم) تا روز شنبه 21 اردیبهشت ماه 1392 به دبیرخانه جشنواره ارایه کنند.
وی با تاکید بر این نکته که مهلت اعلام شده تمدید نمی شود، افزود: آخرین مهلت تحویل نسخه نهایی فیلم ها اول خردادماه است.
سیمونیان همچنین افزود: افرادی که فرم شرکت در جشنواره را پر می کنند، می توانند آثارشان را بر اساس مقررات جشنواره در بخش های زیر مجموعه ˈبخش مسابقه ایرانˈ یعنی ˈرویش یاس هاˈ و ˈخاطره یاس هاˈ شرکت دهند.
وی ادامه داد: ˈرویش یاس هاˈ نمایش دهنده آثاری است که قبل از خرداد 92 در شبکه های تلویزیونی و شبکه خانگی پخش و توزیع نشده باشند. در بخش ˈخاطره یاس هاˈ نیز آثاری به نمایش درخواهد آمد که در شبکه های تلویزیونی و شبکه خانگی پخش و توزیع شده باشند، مشروط بر اینکه بیش از 2سال از تولید آن ها نگذشته باشد.
مدیر دبیرخانه دومین جشنواره بین المللی فیلم یاس تهران، درباره تعریف این جشنواره از فیلم های ویدیویی توضیح داد: منظور از فیلم ویدئویی، اثری است که در انواع فرمت های ویدیویی و صرفا برای نمایش های تلویزیونی و خانگی تولید می شود.
دومین جشنواره بین المللی فیلم یاس تهران در دو بخش مسابقه فیلم های ایرانی و مسابقه بین الملل از 10 تا 15 تیرماه امسال در تهران برگزار می شود.


**حسن فتحی مرکز نگهداری از کودکان کار را افتتاح کرد
مراسم افتتاح و آغاز به کار مرکز نگهداری از کودکان کار و خیابان شهر رباط کریم با حضور جمعی از هنرمندان سینما و تئاتر، توسط موسسه مهرآفرین برگزار شد.
این مراسم با حضور برخی عوامل سریال زمانه همچون حسن فتحی، اسماعیل عفیفه، حسین محجوب، حمیدگودرزی، شهرام قائدی،حسین مهری،رویا میرعلمی، ساغر مسعودی برگزار شد.
حسین محجوب بازیگر سینما و تئاتر با تقدیر از راه اندازی این مرکز گفت: راه اندازی چنین مراکزی و افتتاح آن ها بسیار خوب است اما بهتر آن بوده که ما به سمتی حرکت کنیم که به جای پرداختن به معلول به علت ها توجه کنیم.
وی به مدرن شدن جامعه امروزاشاره کرد و گفت:همه ما باید تلاش کنیم تا ضایعات و عوارض منفی مدرنیزم کمتر گریبان جامعه را بگیرد و جامعه دچار مشکل نشود.
حسن فتحی کارگردان سینما و تلویزیون نیز یادآور شد: جامعه یک کلیت است و سرنوشت جامعه در سرنوشت همه اعضاء تاثیر دارد. هر اتفاق زیبایی در جامعه قطعا برای همه اتفاق می افتد و هر اتفاق زشتی دامن همه را می گیرد.
فراهنگ(1)**1983**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال