خسرو ابراهیمی نیا سرپرست فدراسیون قایقرانی شد

تهران - ˈخسرو ابراهیمی نیاˈ به عنوان سرپرست فدراسیون قایقرانی ایران منصوب شد.

به گزارش ایرنا، این اقدام در نشست امروز مجمع فدراسیون قایقرانی در محل وزارت ورزش و جوانان صورت گرفت.
محمد شروین اسبقیان رییس فدراسیون قایقرانی اردیبهشت ماه سال گذشته به عنوان سرپرست فدراسیون قایقرانی جانشین احمد دنیامالی شده بود که این کناره گیری با اعتراض ها و شکایت دنیامالی به مجامع آسیایی و بین المللی مشکلاتی را برای ورزش ایران و قایقرانی ایجاد کرد.
اسبقیان در نشست امروز مجمع فدراسیون قایقرانی استعفا کرد و به جای وی ابراهیمی نیا به عنوان سرپرست فدراسیون قایقرانی منصوب شد.
مجمع عمومی امروز فدراسیون قایقرانی برای بررسی تقویم سال 92 و ارائه گزارش های مالی برگزار شده بود که تبدیل به مراسم خداحافظی اسبقیان از ریاست فدراسیون قایقرانی شد.
در این مجمع محمدشروین اسبقیان باارائه گزارشی ازکارخوداعلام کرد، اگر با رفتنش از فدراسیون مشکلات حل می شود علاقه دارد تا به طور رسمی استعفا دهد تا یکی از اهالی این رشته با حضور در فدراسیون قایقرانی مشکل ایران را حل کند.
خسروابراهیمی نیا که هم اکنون ریاست کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال را برعهده دارد، مسوولیت های مختلفی را در فدراسیون قایقرانی برعهده داشته است.
وی برای مدتی نایب رییس موقت فدراسیون قایقرانی بود و همچنین پیش از این به عنوان رئیس کمیته کانوپولو وعضو هیات رئیسه در فدراسیون فعالیت کرده است.
پیش از این اعلام شده بود که کمیته بین المللی المپیک برای بازگشت برخی روسای برکنار شده فدراسیون ها ازجمله قایقرانی، کمیته ملی المپیک ایران را تحت فشار گذاشته است.
ورزشی**1346**1590

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال