آلبوم موسیقی ˈطلوع رنگهاˈ منتشر شد

تهران - گروه موسیقی ˈسلˈ در جدیدترین فعالیت خود مجموعه ای از آثار آهنگسازان امپرسیونیسم را با عنوان ˈطلوع رنگهاˈ منتشر کرده است.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا ، در این مجموعه آثاری ازˈژرژ بیزهˈ، ˈکلود دبوسیˈ، ˈادوارد الگارˈ، ˈپیترو ماسکانیˈ، ˈموریس راولˈ، ˈیواخیم رافˈ، ˈچارلز گونوˈ، ˈگایتانو براگاˈ، ˈلویی کلود داکنˈ، ˈلی لی بولانژهˈ، ˈفلوران اشمیتˈ و ˈفرانتز لهاˈ ارائه شده است.
گروه موسیقی ˈسلˈ آثار این آهنگسازان را با همراهی بهمن مه آبادی(نوازنده ویلن)، نهال محبی(نوازنده ویلن 2) و سارا عبدالله زاده(نوازنده پیانو) به عنوان سولیت اجرا کرده است.

** آلبوم موسیقی ˈرد انگشتان منˈ به تکنوازی ویلن ˈعلی جعفری پویانˈ منتشر شد
در این آلبوم آثاری از فریدون شهبازیان، مجید انتظامی ، ناصر چشم آذر ، محمدرضا درویشی ، کارن همایون فر ، فردین خلعتبری و آریا عظیمی نژاد عرضه شده است.
در این آلبوم ˈروز استˈ، ˈهیچ رنگی آبی نیستˈ،ˈکلاه پهلویˈ،ˈماهی کوچولو ها دعا می خوانندˈ،ˈخداحافظ بچهˈ،ˈمحاکمه در خیابانˈ،ˈدوئلˈ،ˈزندگی خصوصیˈ وˈآقا یوسفˈ به چشم می خورد.
علی جعفری به عنوان نوازنده ویلن با گروه های متعددی همکاری کرده است که این مجموعه در راستای شناسایی قابلیت های تکنوازی ویلن در ایران ضبط و منتشر شده است.
فراهنگ (2) ** 9252**1588

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال