حسین سمندر: کاراته ایران توان بالقوه بالایی دارد

بندرانزلی - ˈحسین سمندرˈ از اعضای تیم ملی کاراته ایران، حاضر در اردوی تیم ملی در بندرانزلی گفت: کاراته ایران توانایی بالایی دارد و با توجه به زمزمه های مبنی بر المپیکی شدن رشته کاراته انتظار داریم، همه دست به دست هم دهند تا این امر محقق شود.

ˈحسین سمندرˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: آرزو می کنم هر چه زودتر رشته کاراته المپیکی شود و بتوانم به هدفم یعنی کسب مدال طلای المپیک دست پیدا کنم!
وی در خصوص اردوی بندرانزلی تصریح کرد: اردوی بسیار خوبی را پشت سر می گذاریم و تمرینات متنوعی را انجام می دهیم، در این اردو زیرنظر مربیان با تجربه که سال های پیش عناوین خوبی کسب کرده اند، کاراته و بدنسازی را با هم انجام می دهیم و این موضوع از لحاظ استقامت، کمک زیادی به ما کرده است.
ملی پوش کاراته کشورمان اضافه کرد: مردم شهرستان بندرانزلی به رشته کاراته اهمیت می دهند، فکر می کنم حضور قهرمانان ملی کاراته از بندرانزلی در سال های گذشته باعث شده است مردم این شهرستان به این رشته احترام زیادی بگذارند.
حسین سمندر در سال 1367 در تهران متولد شد و از 9 سالگی زیرنظر پدرش ˈعلیرضا سمندرˈ رییس فدراسیون کاراته، این ورزش را شروع کرد.
او دارنده مدال های طلای جایزه بزرگ ترکیه، نقره انفرادی و طلای تیمی جام جهانی در بلاروس و برنز جوانان آسیا است.
مرحله پنجم اردوی آمادگی تیم ملی کاراته ایران از 15 تا 22 فروردین ماه در شهرستان بندرانزلی جریان دارد.
620
ورزشی. ** 1589 **

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال