با حضور معاون اول رییس جمهوری ؛

سه محصول جدید سایپا رونمایی شد

تهران- همزمان با چهل و هفتمین سالگرد تاسیس شرکت خودروسازی سایپا ، با حضور معاون اول رییس جمهوری سه محصول جدید این شرکت به نام خودروهای ˈ تیبا 211 ˈ، ˈ سایپا 151ˈ وˈ ایکس 100 ای ام تیˈ رونمایی شد.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار سیاسی ایرنا، در این مراسم ˈ مهدی غضنفریˈ وزیر صنعت، معدن و تجارت، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، معاونین و مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا حضور داشتند.
گروه خودروسازی سایپا امسال که با نام سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی مزین شده، توانست با اتکا به مدیریت دانش محور و تخصص نیروی انسانی خود سه خودروی جدید را تولید و به بازار کشور عرضه نماید .

*** خودرو تیبا 2 (211) دومین خودرو از نسل تیبا که البته این خودرو تغییر شکل یافته (facelift) خودرو تیبا است که با شکلی جدید و جذاب طراحی شده است.
تیبا 211 نمادی از هارمونی در طراحی و نیاز امروز جامعه است که تناسبی موزون و متعادل در زوایای طراحی دارد.

*** خودرو سایپا 151 با عنوان وانت کارا از جمله خودروهای سبک کار شرکت سایپا که با ظاهری زیبا توانایی حمل بار تا 500 کیلوگرم را دارد.

***خودروی ایکس 100 ای ام تی (اتوماتیک) از خانواده خودروهای ایکس 100 سایپا که با ابتکار و توانمندی مهندسان سایپا و همکاری دانشگاهیان طراحی شده است و رانندگی با این خودرو راحتی و لذت بیشتر را برای راننده به ارمغان خواهد آورد و برای جانبازان گرانقدر و معلولان ایده آل خواهد بود .
این خودرو مجهز به سیستم ای ام تی است که امکان رانندگی بدون کلاچ با ویژگی های گریبکس اتوماتیک را طی مسیرهای پر ترافیک شهری فراهم می کند.
رحیمی که با لباس فرم در جمع مدیران و مسوولان شرکت خودروسازی سایپا حضور یافته و سخنرانی کرد، پس از رونمایی از محصولات جدید این شرکت، به همراه وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیر و معاونین این شرکت خودروسازی از پروژه نصب و راه اندازی خط تولید ˈتیبای 2 ˈ بازدید کرد.
سیام(1)**9250**1478

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال