پیرایشگر تهرانی رکورد مرد چینی را شکست

تهران بزرگ - پیرایشگر تهرانی روز یکشنبه در پنجمین جشنواره مسابقات پیرایشگری مردانه استان تهران توانست رکورد کوتاهی مو که تاکنون به مرد چینی تعلق داشت را بشکند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ˈعلی عابدیˈ یکی از پیرایشگران حاضر در این جشنواره توانست درحضور داوران با استفاده از 11 قیچی پیرایش کند و رکورد کوتاهی مو را بشکند.
عابدی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره این رکورد شکنی افزود: پیش از این پیرایشگر چینی رکورد استفاده از 10 قیچی را داشت که اکنون این رکود با استفاده از 11 قیچی شکسته شد.
وی که مدرس پیرایش مردانه سازمان فنی و حرفه ای کشور است اظهارامیدواری کرد با حمایت سازمان فنی و حرفه ای و اداره کل فنی و حرفه ای استان تهران این رکورد به نام پیرایشگران هنرمند ایرانی ثبت جهانی شود.
پنجمین جشنواره مسابقات پیرایشگری مردانه استان تهران، با حضور 51 پیرایشگر در مجتمع شماره 5 فنی و حرفه ای استان تهران برگزار شد.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در این زمینه به خبرنگار ایرنا گفت: این رقابت ها با هدف ترویج فرهنگ کار و مهارت آموزی و توسعه اشتغال پایدار برای نسل جوان با شعارهر شهروند یک مهارت برگزار شد.
ˈحمیدرضا خانپورˈ بیان کرد: این جشنواره با همکاری بخش خصوصی برگزار شد.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه استان تهران با بیان اینکه امسال 500 هنرجو در رشته پیرایشگری آموزش دیدند،گفت: با توسعه فرهنگ استاد شاگردی، جوانان به این رشته جذب و اشتغال صد درصدی برای آنان ایجاد می شود.
در پایان این جشنواره ˈ رضا حسن پورˈ رتبه نخست مهارت ها را کسب کرد و موفق به دریافت قیچی طلایی جشنواره شد.
ˈابوالفضل دهقانˈ و ˈفرزاد مرادیˈ رتبه های دوم و سوم این جشنواره را از آن خود کردند و کاپ اخلاق به ˈکاظم عبداللهیˈدیگر پیرایشگر شرکت کننده در جشنواره اهدا شد.
تهرام/7244//569 /675

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال