گروزدانوسکی: تلاش خواهم کرد بازی های خوبی برای پرسپولیس انجام دهم

تهران- هافبک مقدونیه ای پرسپولیس، گفت: می دانم دربی خیلی مهم است و تلاش خواهم کرد امسال بازی های خوبی برای پرسپولیس انجام دهم.

به گزارش ایرنا و به نقل از باشگاه پرسپولیس، ولاتکو گروزدانوسکی بازیکن مقدونیه ای که امروز قراردادش را با پرسپولیس بست، درباره میزان شناختش از پرسپولیس، گفت: هر بازیکنی که در لیگ آسیا حضور داشته باشد، دوست دارد در تیم بزرگی مثل پرسپولیس بازی کند. تیمی که در آسیا پرطرفدارترین است و می دانم بازیکنان بزرگ تاریخ فوتبال ایران در این تیم بوده اند. یک شناخت قبلی از پرسپولیس داشتم و می دانستم که به باشگاه مطرحی می آیم.
وی در اتباط با ترک لیگ فوتبال چین، توضیح داد: امسال در نیم فصل در تیم لیائونینگ بازی کردم و به واسطه عملکرد خوبم سه گل و هفت پاس گل امسال در کارنامه ام وجود داشت، هم از این تیم و هم از دو تیمی که در رده های بالاتری قرار داشتند، پیشنهاد دریافت کردم اما یکی از مشکلات من در چین فاصله 14 ساعتی آن با مقدونیه بود. همانطور که می دانید بازیکنان برای همراهی تیم ملی کشورشان 72 ساعت می توانند از باشگاه جدا شوند، من به خاطر این شرایط موقعیت خودم در تیم ملی را از دست داده بودم و سرمربی تیم مقدونیه از من خواست در کشوری بازی کنم که فاصله کمتری با مقدونیه داشته باشد و این مهمترین دلیل من برای جدایی از فوتبال چین بود.
گروزدانوسکی در ارتباط با سطح لیگ چین، گفت: همین قدر بگویم بازیکنان خارجی بزرگی مانند آنلکا، دروگبا و ... به لیگ چین ملحق شدند. این نشان دهنده سطح کیفی لیگ چین است. در لیگ این کشور بازیکنان مطرح و خوب خارجی بازی می کنند، من هم این فرصت را داشتم در سوپر لیگ چین بازی کنم و عملکرد خوبی داشته باشم.
ولاتکو درباره احتمال موفقیت اش در فوتبال ایران، گفت: در چین که بودم بازیکنان خارجی را می دیدم که انگیزه نداشتند و آنها فقط برای درآمد به آنجا آمده بودند ولی بازیکن مطرحی و پر افتخاری مانند دروگبا وقتی گل می زد از فرط شادی پیراهن خود را برای تماشاگران تکان می داد، او عاشق فوتبال بود و من هم عاشق فوتبالم و این مسئله شانس مرا زیاد می کند ضمن آنکه می خواهم جایگاه خودم در تیم ملی مقدونیه را پس بگیرم.
وی با اشاره به حضور قبلی اش در فوتبال ایران، گفت: دلیل حضورم در داماش دورود، مربی آن دارکو دراژیچ و رابطه خوب ما با همدیگر بود. او مربی خوبی است و او را می شناختم. با اصرار او آمده بودم، چون گفت شانس زیادی برای صعود به لیگ برتر دارند. در آن فصل با این که هافبک بودم، 6 گل زدم و چندین پاس گل دادم، الان به عنوان بازیکنی به پرسپولیس آمدم که در لیگ چین، مقدونیه، قبرس و صربستان بازی کرده و چندین قهرمانی به دست آورده ام و حدود 50 بازی برای تیم ملی مقدونیه داشته ام.
او همچنین درباره وضعیت فعلی خود نیز، گفت: تا دو ماه قبل در چین بازی می کردم. برای حدود 50 روز تمرین انفرادی داشتم و طی 10 روز اخیر برای این که روی فرم مسابقه قرار بگیرم با تیم اول لیگ مقدونیه تمرین می کردم و از نظر آمادگی و قرار داشتن در شرایط کار تیم، مشکلی ندارم.
این بازیکن جدید پرسپولیس درباره احتمال حضور در دربی خاطرنشان کرد: من تازه به پرسپولیس ملحق شدم و قرار است فردا اولین تمرین ام را با تیم داشته باشم و از این بابت مشکلی ندارم و همه چیز بسته به تصمیم سرمربی دارد. در مورد دربی هم می دانم این بازی خیلی مهم است و تلاش خواهم کرد امسال بازی های خوبی برای پرسپولیس انجام دهم و انتظارات مدیریت باشگاه، کادر فنی و هواداران را برآورده کنم.
ورزشی (1) **9118**1368**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال