مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران:

تحول در راستای بهبود اثربخشی، اساس پیشرفت اقتصاد مقاومتی است

تهران- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران تغییر و تحول در راستای بهبود اثربخشی را اساس پیشرفت در راه اقتصاد مقاومتی دانست.

ˈحمیدرضا خانپور ˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا مهمترین هدف آموزش فنی و حرفه ای استان تهران را توسعه و ترویج مهارت آموزی در استان و پررنگ شدن نقش فعالیت های سازمان برای جوانان عنوان کرد.
وی ادامه داد:رسیدن به این مهم و تغییر و تحول در راستای سیاست های راهبردی در این اداره،بهبود عملکرد کارکنان را به دنبال دارد.
خانپور اظهار داشت: تاکنون اقدامات ارزشمندی در خصوص ساماندهی و گسترش آموزش های فنی و حرفه ای در بخش دولتی و آزاد، طرح تکریم ارباب رجوع، صدور گواهینامه های مهارت، مدیریت، پروانه تأسیس و برخی موارد دیگر به انجام رسیده که رضایتمندی خوبی از سوی مردم به همراه داشته است.
وی با بیان اینکه انتظار می رود تغییر نگرش در زمینه مهارت آموزی باعث تداوم و بهبود روند یاد شده شود، ابرازامیدواری کرد با توجه به توسعه منابع انسانی، ایجاد انگیزه ، توجه به رفاه کارکنان و بهره مندی از مزایای قانونی، تشکیل تعاونی مسکن و رعایت صرفه و صلاح دولت و اثربخش کردن هزینه ها در راستای اقتصاد مقاومتی،پیگیری اجرایی شدن مصوبات دولت با سرعت بیشتری صورت گیرد.
اقتصام (4) ** 9123 **1561

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال