جام حذفی فوتبال؛

پرسپولیس ملوان را شش تایی کرد و حریف نفت در یک هشتم نهایی شد

تهران - تیم فوتبال پرسپولیس باجشنواره گلی که برابرتیم ملوان به راه انداخت،این تیم را شش تایی کرد و حریف نفت در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی شد.

به گزارش ایرنا؛ در آخرین دیدار مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های فوتبال جام حذفی که عصر روز چهارشنبه در ورزشگاه ازادی برگزار شد، تیم پرسپولیس با نتیجه باور نکردنی 6 برصفر تیم ملوان را مغلوب کرد.
گل های این دیدار را هادی نوروزی دردقایق 3 و 51 ،کریم انصاری فرد دردقایق 19، 76 و 81 وغلامرضارضایی دردقیقه 83 به ثمر رساندند تا تیم شان رقیب نفت در مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها شود.
این دیدار درحالی آغازشد که یحیی گل محمدی به جای مانوئل ژوزه روی نیمکت پرسپولیس نشسته وبرای اولین باراین تیم را هدایت می کرد. ضمن انکه هواداران پرسپولیس هم به شدت علیه مازیار زارع شعار سر می دادند.این شعارها که تا شروع بازی ادامه داشت.
بازیکنان پرسپولیس که با کادرفنی جدید این تیم بدنبال نخستین پیروزی بودند ازهمان ابتدا حملات زیادی را برروی دروازه تیم ملوان طراحی کردند و خیلی زود و در دقیقه 3 توسط هادی نوروزی به گل رسیدند.
بازیکنان تیم ملوان که این گل را باورنداشتند توپ ومیدان را برای دقایقی دردست گرفتندوبه دفعات دروازه پرسپولیس را تهدیدکردند که این فرصت ها با درخشش ˈنیلسونˈ برزیلی دردرون دروازه پرسپولیس از دست رفت.
درادامه بازیکنان پرسپولیس جلو کشیده و باردیگر مالکیت توپ را از آن خود کردند و خود را به دروازه تیم ملوان نزدیک کردند. حملات بازیکنان این تیم سرانجام نتیجه دادوکریم انصاری فرد در دقیقه 19 با استفاده از اشتباه خط دفاعی ملوان خود را درموقعیت گلزنی قرارداد و با یک بغل پای ساده دروازه ملوان را گشود تا اختلاف این دو تیم در نیمه نخست این دیدار به 2 گل برسد.
بازیکنان ملوان درادامه این دیداربه دنبال تغییرنتیجه بودندکه تلاش آنان بی نتیجه بود،ازسوی دیگر بازیکنان پرسپولیس که به دنبال حفظ نتیجه بودند چشم به ضد حملات داشتند که حملات آنان نیز بی اثر بود و بازیکنان دو تیم با همین نتیجه به رختکن رفتند.
نیمه دوم باحملات بازیکنان تیم ملوان برروی دروازه تیم پرسپولیس آغازشد.آنان که حذف ازرقابت های جام حذفی را باور نداشتند، بدنبال گل زدن به حریف بودند که علیرغم خواست آنان این تیم پرسپولیس بود که به گل سوم رسید.
این گل که دردقیقه 50 وتوسط هادی نوروزی زده شد بازهم بدنبال اشتباه مدافعان تیم ملوان از یک سو و فرصت طلبی مهاجم تیم پرسپولیس از سوی دیگر بدست آمد.
محمد احمد زاده که حذف تیمش را از رقابت های جام حذفی نظاره گر بود دست به تغییر درترکیب زد تا بتواند فاصله را کمتر کند که این ترفند جواب نداد.
درنقطه مقابل یحیی گل محمدی نیزدست به تغییردرترکیب اصلی زد ودرنخستین تعویض غلامرضا رضایی را به جای هادی نوزوزی به زمین فرستادوبلافاصله علی کریمی را اززمین خارج و عادل کلاه کج را به درون زمین فرستاد.
بازی برخلاف آنچه که دو تیم به دنبال آن بودنددراین دقایق متعادل بود و توپ بیشتر درمیانه میدان درجریان بود و حملات پراکنده بازیکنان دو تیم ثمری نداشت تا اینکه در دقیقه 75 محمد نوری با پاسی زیبا، کریم انصاری فرد را در محوطه جریمه صاحب موقعیت گلزنی کرد و در دقیقه 76 گل چهارم این تیم را به ثمر رساند.
این پایان کار این بازی برای پرسپولیس و کریم انصاری فرد نبود و این بازیکن باردیگرودر دقیقه 81 گل سوم خود و پنجم تیم پرسپولیس را وارد دروازه ملوان کرد.
حملات تیم پرسپولیس همچنان ادامه داشت وغلامرضا رضایی دردقیقه 83 از بهم ریختگی مدافعان تیم ملوان درمحوطه جریمه استفاده کرد و ششمین گل تیم پرسپولیس را وارد دروازه ملوان کرد.
محسن ترکی قضاوت این دیداررا برعهده داشت.وی دراین بازی به بابک پورغلامی وپژمان نوری از تیم ملوان و کریم انصاری فرد،علی کریمی و امیر حسین فشنگچی از تیم پرسپولیس کارت زرد نشان داد و آنان را جریمه کرد.
تیم فوتبال پرسپولیس تهران و درادامه رقابت های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی 19 دی ماه به دیدار تیم نفت تهران خواهد رفت.
ورزشی.(5)**9144**1590

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال