کنگره کاربردی مهندسی پزشکی، علوم و صنایع وابسته در مشهد آغاز شد

مشهد - دومین کنگره کاربردی مهندسی پزشکی، علوم و صنایع وابسته همزمان با دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی روز سه شنبه در مشهد آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این کنگره سه روزه که با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه فردوسی و دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار می شود، 400 نفر از مدیران مراکز بهداشتی، درمانی و پزشکی کشور شرکت دارند.
دبیر کنگره کاربردی مهندسی پزشکی هدف از برگزاری این کنگره را ارتقای سطح دانش شرکت کنندگان در زمینه مهندسی پزشکی و صنایع وابسته به آن با محورهای تجاری سازی نرم افزارهای کاربردی پزشکی، ارتقای دانش بازاریابی و معرفی محصول عنوان کرد.
ˈمحمدحسین خاکسارˈ افزود: در طول برگزاری این کنگره کارگاه های آموزشی و سخنرانی های مختلف در حوزه تجهیزات پزشکی از سوی استادان و متخصصان این رشته ارائه می شود.
وی افق های جدید در مهندسی پزشکی، چالش ها در حوزه تحقیقات مهندسی پزشکی، مهندسی عصبی و فناوری عصبی، آشنایی با الزامات اتحادیه اروپا برای اخذ نشان CE ویژه تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و همچنین کاربرد فناوری و رایانه در بازسازی شناختی را از جمله عناوین سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی این کنگره برشمرد.
دومین کنگره سراسری کاربردی مهندسی پزشکی تا نهم آذرماه در محل نمایشگاه بین المللی مشهد ادامه دارد./2
7487/664/330

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال