کارخانه:شرایط متین با گیتی پسند فرق دارد

تهران - سرمربی تیم والیبال متین ورامین گفت: شرایط این تیم با فصل گذشته گیتی پسند فرق دارد و بازیکنان انگیزه زیادی برای رسیدن به موفقیت دارند.

ˈمصطفی کارخانهˈ در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: تیم ما نسبت به سایر تیم ها خیلی دیر تمرینات خود را شروع کرد اما به تدریج روند آماده سازی تیم شرایط مطلوبی پیدا کرده است. در حال حاضر از نظر هماهنگی، کارهای تکنیکی و تاکتیکی و آمادگی جسمانی و روحی و روانی در شرایط خوبی هستیم و آماده آغاز لیگ.
وی افزود: باید یک تفکر حرفه ای پشت سر تیم ما باشد. امیدوارم شروع کار ما با پیروزی باشد. تیم ما ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه است و با توجه به انگیزه زیادی که در بازیکنانم وجود دارد امید زیادی به موفقیت در رقابت های این فصل دارم.
کارخانه در پاسخ به این سوال که آیا دیر بسته شدن تیم متین ورامین در روند آماده سازی این تیم تاثیر منفی نمی گذارد؟ گفت: من آدم با تجربه ای هستم و می دانم که چگونه تیم خود را آماده کنم. در تمرینات پیش از شروع فصل از تمرینات بدنسازی کاستیم و به جای آن کارهای هماهنگی را زودتر شروع کردیم. در حال حاضر بازیکنان به گونه ای بازی می کنند که انگار پنج سال است در یک تیم حضور دارند.
وی در پاسخ به این سوال که آیا نگران تکرار ناکامی با گیتی پسند در تیم متین نیستید؟ اظهار داشت: سال گذشته تیم گیتی پسند در برخی پست ها ضعف داشت و تیم کاملی در اختیار نداشتیم. نباید فراموش کنیم که هیچ تیمی یک ساله نمی تواند به قهرمانی برسد و موفقیت نیازمند یک برنامه ریزی بلند مدت است. من قولی برای قهرمان کردن گیتی پسند نداده بودم و زمانی که دیدم این تیم شرایط مورد نظر من را ندارد ترجیح دادم به همکاری با این باشگاه ادامه ندهم.
سرمربی متین ورامین ادامه داد: ما بیشترین تعداد بازیکنان ملی پوش را داشتیم و حضور این بازیکنان در جام جهانی فشار زیادی روی تیم وارد کرد و شکست های ما هم پس از این رقابت ها آغاز شد. امسال تیم متین این شرایط را ندارد و من تلاش کردم که از میان بازیکنان جوان و با انگیزه بیشتر ترکیب تیم خود را تامین کنم.
وی اظهار داشت: امسال تیم های کاله، پیکان، سایپا و شهرداری ارومیه تیم های قدرتمندی هستند و از نظر بازیکن شرایط بهتری نسبت به ما دارند اما ما هم برای رسیدن به قهرمانی تلاش خواهیم کرد.
سرمربی اسبق تیم ملی والیبال ایران درباره ممنوعیت حضور ملی پوشان در رقابت های باشگاه های آسیا گفت: رییس فدراسیون متولی والیبال است و سیاستگذاری این ورزش بر عهده اوست. اگر ما یک تیم ملی قدرتمند داشته باشیم تنور والیبال نیز داغ خواهد ماند اما فدراسیون نباید کاری کند که برنامه های تیم ملی به باشگاه ها لطمه بزند و باعث دلسردی آنها شود.
وی ادامه داد: این موضوع در جلسه قرعه کشی لیگ برتر مطرح و تصویب شد و همه باید تابع قانون باشیم. حتی اگر تیم من هم قهرمان لیگ شود حق ندارم در رقابت های باشگاه های آسیا از بازیکنان ملی پوش استفاده کنم و حق اعتراض به این مسئله را هم ندارم.
کارخانه با تشکر از مسئولین شهر ورامین و کارخانه متین کاراسازه برای تشکیل تیم والیبال گفت: به تمام کارکنان این کارخانه خسته نباشید می گویم زیرا حاصل زحمت آنها تبدیل به پولی می شود که در والیبال هزینه می کنیم. من به خاطر شهر زادگاهم که من را به والیبال معرفی کرد تمام تلاش خود را به کار خواهم بست که افتخارآفرینی کنیم. از مردم ورامین هم می خواهم که مارا در این راه تنها نگذارند و با تمام وجود از تیم حمایت کنند.
ورزشی**2024**1553

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال