اهداء نخستین گواهینامه مهندسین فردا به فرزند شهید رضایی نژاد

تهران- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از اهدای نخستین گواهینامه مهندسین فردا به ˈآرمیتا رضایی نژادˈ فرزند شهید ˈداریوش رضایی نژادˈ دانشمند هسته ای کشورمان خبر داد و گفت: این گواهینامه عصر امروز با تقدیر از نقاشی این کودک ، به او اهدا می شود.

شهید ˈداریوش رضایی نژادˈ ، در یکم مرداد ۱۳۹۰ و در سن ۳۵ سالگی به ضرب گلوله در مقابل منزلش و در برابر چشمان همسر و دختر خردسالش به شهادت رسید.
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، ˈحمید رضا خانپورˈ روز یکشنبه در حاشیه نشست خبری به مناسبت سیزدهمین مسابقات ملی مهارت که هم اکنون در سه مرکز استان های تهران و کرج به طور همزمان در حال برگزاری است،افزود: همچنین نمایشگاه مهارتی امروز عصر توسط ˈآرمیتا رضایی نژاد ˈ با حضور ˈکوروش پرندˈ معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی افتتاح می شود.
وی اظهار داشت: گذرگاه مهارتی(آموزش کوتاه مدت) برای بازدیدکنندگان در حاشیه برگزاری مسابقات راه اندازی شده است تا بازدید کنندگان بتوانند در صورت تمایل دوره کوتاه مدت را سپری کنند و مهارتی را بیاموزند.
وی با اشاره به برگزاری این مسابقات گفت: سه رشته در مرکز شماره 9 شهید چمران هم اکنون با یکدیگر رقابت می کنند که منتخبان این مسابقات به همراه منتخبان دوازدهمین دوره مسابقات ملی مهارت برای اردوی آماده سازی مسابقات بین المللی اعزام خواهند شد.
اقتصام ** 9123 **1601

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال