مظلومی: فوتبال ایران برای برتری استقلال همدل شده بود

تهران - سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران معتقد است،‌ فوتبال ایران برای برتری استقلال مقابل نماینده فوتبال عربستان سعودی، همدل شده بود.

به گزارش ایرنا،‌ ˈپرویز مظلومیˈ روز شنبه پس از پیروزی مقابل تیم ˈالاتفاقˈ عربستان سعودی در نشست خبری گفت: باید از تمام ایرانی ها به خصوص هواداران و مدیریت باشگاه پرسپولیس و علی پروین تشکر کنم که امروز با همدلی از ما حمایت کردند.
وی ادامه داد: این بازی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا برای ما و تیم ˈالاتفاقˈ بسیار مهم بود و به تیم حریف نیز تبریک می گویم که جوانمردانه کار کرد.
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: از اعضای هیات مدیره و علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه که همیشه حمایت کرده است،‌ تشکر می کنم.
وی تصریح کرد: تیم ما در ابتدا اصلا خوب کار نکرد اما هر چه گذشت بهتر شدیم و خوشبختانه توانستیم با گذشت زمان بهتر شویم.
وی اظهار داشت: از پزشکان تیم تشکر می کنم که مجتبی جباری را به این بازی رساندند و فکر می کنم اگر با دقت تر عمل می کردیم گل های بیشتری وارد دروازه حریف می شد.
مظلومی در ادامه گفت: از بازیکنان خود راضی هستم و باید به خاطر عملکرد خوبشان از تک تک نفرات تشکر کنم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان به بازیکنانم دستور عقب نشینی نمی دهم اما متاسفانه این یک مساله احساسی است.
وی تصریح کرد: به خوبی از بازیکنان حریف به دلیل آنالیز دقیقی که انجام دادیم شناخت داشتیم و می دانستیم با چه تاکتیکی به مصاف آنها برویم.
وی اظهار داشت: شاید دو بازی بیشتر نسبت به سایر نماینده ها انجام دادیم اما بازی های تدارکاتی خوبی بود و خوشحالیم که موفق عمل کردیم.
مظلومی گفت: امیدوارم اخطارهای آرش برهانی بخشیده شود و عصبانیت این بازیکن بعد از تعویض به همین دلیل بود.
9118 / 1589

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال