یوسف السرکال بر نامزدی در انتخابات کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید کرد

تهران - رییس کمیته انتقالی فدراسیون فوتبال امارات عربی متحده تاکید کرد، از نامزدی برای ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا کناره گیری نمی کند حتی اگر نامزدی به سود او نباشد.

به گزارش ایرنا، ˈیوسف یعقوب السرکالˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرگزاری فرانسه تصریح کرد: برای اینکه بین من و ˈسلمان بن ابراهیمˈ رییس فدراسیون فوتبال بحرین، یکی نامزد انتخابات ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا شویم، مذاکره ای انجام نشده و تا کنون موافقتی در این راستا حاصل نشده است.
وی تاکید کرد: از نامزدی انتخابات ریاست کنفدراسیون فوتبال کناره گیری نمی کنم حتی اگر این نامزدی به مصلحت من نباشد.
وی در باره احتمال پیروزی خود در انتخابات کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال امارات عربی متحده گفت: مواضع من این است اگر شخصی بهتر و قویتر برای تحقق اهداف و نیازها وجود دارد، باید این پست را در اختیار گیرد.
رییس کمیته انتقالی فدراسیون فوتبال امارات افزود: نامزدی ˈشیخ سلمانˈ خبر جدیدی نیست و حق اوست که در انتخابات ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا نامزد شود اما این موضوع نباید در صفوف فدراسیون های کشورهای عربی در قاره آسیا جدایی ایجاد کند بلکه باید از یک نامزد واحد حمایت کنیم.
ˈشیخ سلمان بن ابراهیمˈ رییس فدراسیون فوتبال بحرین نیز روز یکشنبه هفته گذشته در گفت و گو با خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که نامزدی خود را برای ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت رسمی اعلام کرده است.
ˈجانگ جیلونگˈ از چین که پس از برکناری ˈمحمد بن همامˈ از قطر از ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا، اداره این کنفدراسیون را برعهده گرفته است نیز یکی از نامزدهای ریاست این کنفدراسیون است.
خبرگزاری فرانسه اضافه کرد: بن همام پس از رای ˈفیفاˈ مبنی بر برکناری اش از ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا به دادگاه ورزش (کاس) شکایت کرد اما این دادگاه تا کنون در این خصوص رای صادر نکرده است.
یک منبع آگاه به خبرگزاری فرانسه گفت: احتمال تاخیر در برگزاری انتخابات ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا تا ماه ˈمیˈ میلادی وجود دارد.
7132 / 1589

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

پربیننده

اقدام سعید امامی برای گرفتن فنوا علیه روشنفکران

پروژه تاریخ شفاهی ایران ایرنا/ عمادالدین باقی(6):

اقدام سعید امامی برای گرفتن فنوا علیه روشنفکران

2 تیم تروریستی در کردستان دستگیر شدند

وزارت اطلاعات اعلام کرد:

2 تیم تروریستی در کردستان دستگیر شدند

آمریکا ابتدا باید اعتماد از دست رفته را احیا کند

واکنش قاسمی به ابراز علاقه ترامپ برای مذاکره با تهران؛

آمریکا ابتدا باید اعتماد از دست رفته را احیا کند

موضوعات مرتبط