حمودی: از توجه کی روش به تمامی بازیکنان لیگ برتر خوشحالم

تهران - مدافع تیم فوتبال استقلال تهران پس از دعوت به تیم‌ ملی فوتبال ایران گفت: از اینکه ˈکارلوس کی روشˈ سرمربی تیم ملی با نگاهی خاص به عملکرد تمامی بازیکنان لیگ برتر توجه دارد، خوشحال هستم.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از سایت رسمی باشگاه استقلال تهران، ˈعلی حمودیˈ در این خصوص اظهار داشت:‌ اگر چه پیش از پیوستنم به تیم استقلال تهران به تیم‌ ملی دعوت می‌ شوم، اما تا چندی پیش خودم نیز انتظار دعوت دوباره نداشتم و حالا که به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب تیم استقلال قرار می گیرم خوشحالم که اسمم در فهرست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی قرار دارد.
وی اضافه کرد: سعی می‌ کنم با جلب رضایت کادر فنی‌، حضور ثابتی در تیم ‌ملی فوتبال ایران داشته باشم.
حمودی در خصوص رویارویی تیم استقلال تهران مقابل ˈالاتفاقˈ عربستان در مرحله دوم لیگ حذفی قهرمانان آسیا نیز اظهار داشت: الاتفاق جزو تیم ‌های خوب لیگ عربستان محسوب می‌ شود و بازی سختی مقابل این تیم داریم.
وی با بیان اینکه ˈبرانکو ایوانکوویچˈ سرمربی تیم الاتفاق نیز شناخت خوبی از ایران دارد، تصریح کرد: ما فقط به پیروزی در ورزشگاه آزادی تهران و صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا فکر می‌ کنیم.
مدافع تیم فوتبال استقلال تهران اظهار امیدواری کرد: هواداران این تیم همچون بازی مقابل تیم ذوب‌ آهن در مرحله نخست حذفی لیگ قهرمانان آسیا، حمایت قاطعی از آبی پوشان پایتخت در دیدار روز شنبه 29 بهمن ماه مقابل الاتفاق عربستان داشته باشند.
7537 / 1589

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال