مناجاتی: نمایندگان ایران شانس بالایی برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا دارند

تهران - پیشکسوت فوتبال ایران اعلام کرد که نمایندگان کشورمان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از شانس بالایی برای موفقیت برخوردار هستند.

ˈمهدی مناجاتیˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، افزود: فوتبال ایران در هر شرایطی می تواند در آسیا موفق باشد.
وی ادامه داد: به طور حتم نمایندگان ما در لیگ قهرمانان آسیا از شانس بالایی برای موفقیت برخوردار هستند و کسب نتیجه در این مسابقات منوط به برنامه ریزی مدون است.
پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص شانس تیم ملی کشورمان برای صعود به جام جهانی گفت: فوتبال ایران در آسیا همیشه یک تیم قدرتمند است و به طور حتم تیم ملی ایران یکی از اصلی ترین مدعیان صعود به جام جهانی برزیل از قاره آسیاست.
وی تصریح کرد: فوتبال کشورمان برای پیشرفت بیشتر نیازمند بهره مندی از امکانات مناسب است و برای تحقق این مهم باید امکانات سخت افزاری بیشتری ایجاد شود تا استعدادها زمینه مناسبی برای رشد داشته باشند.
وی در خصوص سطح توانایی کفاشیان در مقایسه با تاج برای ریاست فدراسیون فوتبال اظهار داشت: به اعتقاد من در مقیاس سابقه حضور در فوتبال، مهدی تاج شایسته تر از علی کفاشیان برای ریاست فدراسیون است.
مناجاتی عنوان کرد: متاسفانه کفاشیان هیچگاه در طول این چهار سال پاسخگوی اشتباهات خود نبوده که این مساله، نقطه ضعف بزرگی در کارنامه شخصی وی محسوب می شود.
/1647/9118

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال