دنیزلی:شناخت خوبی از حریفان خود در لیگ قهرمانان آسیا داریم

تهران - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران اعلام کرد که شناخت بسیار خوبی از حریفان خود در لیگ قهرمانان آسیا به ویژه الهلال دارد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، مصطفی دنیزلی در پایان تمرین امروز سرخپوشان افزود: برای دیدار با صبا قم برنامه های ویژه ای داریم و به طور حتم می توانیم با پیروزی در این دیدار جایگاه خود را در جدول رده بندی بهبود بخشیم.
وی ادامه داد: با به پایان رسیدن دیدار روز چهارشنبه ما مقابل صبا قم باید به فکر لیگ قهرمانان آسیا باشیم تا با قدرت در این مسابقات حاضر شویم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: از حریفان خود در لیگ قهرمانان آسیا شناخت بسیار خوبی داریم و می دانیم که تیم فوتبال الهلال بسیار قدرتمندی است و بازیکنان خارجی بسیار خوبی در ترکیب خود دارد.
وی در خصوص گلزنی فرهاد مجیدی برای تیم الغرافه و هم گروه بودن با این تیم تصریح کرد: به خوبی از توانایی های بالای مجیدی با خبرهستم و باید تمام مشکلات خود را برای این رقابت ها برطرف کنیم.
وی در خصوص اینکه آیا در تعطیلات لیگ به اردو می روند، اظهار داشت: نیازی به اردو نداریم و تمرینات خود را در تهران ادامه می دهیم. حدود یک هفته دیگر و با اتمام بازی صبا به ترکیه سفر خواهم کرد.
دنیزلی در خصوص اینکه آیا پرسپولیس شانسی برای کسب سهمیه دارد، گفت: به طور حتم تمام تلاش ما برای موفقیت و کسب سهمیه است.
سرمربی پرسپولیس با ابراز خوشحالی از شادی هواداران پس از پیروزی مقابل استقلال خاطرنشان کرد: این بازی برای هواداران ما بسیار مهم بود و همانطور که قول دادم توانستیم در مقابل استقلال موفق باشیم.
9118/1647

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال