همایش بزرگ دختران در بشرویه برگزار می شود

مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار بشرویه گفت : به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت همایش بزرگ دختران در این شهرستان برگزار خواهد شد .

ˈ نرگس رضوانی ˈ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در این مراسم که با حضور جمع زیادی از بانوان و دختران
بشرویه برگزار خواهد شد از دختران نخبه و نمونه تجلیل به عمل خواهد آمد .
وی اظهار داشت : این همایش با همکاری کمیسیون امور بانوان فرمانداری ، ستاد نماز جمعه بشرویه ، اداره تبلیغات اسلامی ، بنیاد شهید و بسیج و دانشگاه ها یکشنبه دوم مهر برگزار می شود .
رضوانی اضافه کرد : همچنین به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) کارگاه آموزشی سیره زندگانی آن حضرت با هدف شناساندن تمام ابعاد زندگانی این بانوی بزرگ و همچنین تبیین و بررسی اهمیت دفاع از حریم ولایت برگزار خواهد شد .
مشاور فرماندار بشرویه از برپایی جلسات پرسش و پاسخ پیرامون موضوع حجاب و عفاف در دهه کرامت خبر داد و افزود : ترغیب دختران جوان و نوجوان به این جلسات ، شناساندن جایگاه و مقام والای زن مسلمان و تحلیل لزوم رعایت حجاب و عفیف بودن از مهمترین نکاتی می باشد که در برگزاری این جلسات در اولویت قرار دارد .
وی گفت : امروز نوک پیکان هجمه دشمنان بنیان خانواده های ما و به خصوص ذهن جوانان ما را نشانه رفته است و در قالب جنگ نرم و با تبلیغ عقاید ضد ارزشهای دینی مکتب اسلام سعی در به انحراف کشیدن آنان را دارد .
رضوانی دهه کرامت را بهترین فرصت برای نهادینه کردن ولایتمداری به عنوان یکی از اصول اساسی مکتب تشیع برای نسل جدید خواند و تاکید کرد : جوانان ایرانی در تمام برهه های حساس تاریخ ایران نظیر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس پایبندی به این اصل را ثابت کرده اند .110

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال