نماینده مجلس لبنان:

موضع حزب الله نسبت به ساخت فیلم موهن همسو با خواست مسلمانان جهان است

بیروت - نماینده مجلس لبنان گفت: موضع حزب الله نسبت به ساخت فیلم ضد اسلامی تنها نظر حزب نیست، بلکه بیانگر اراده تمامی مسلمانان در اعلام انزجار از توطئه توهین به پیامبر اکرم (ص) است.

به گزارش ایرنا از بیروت، ˈنواف موسویˈ روز سه شنبه در مصاحبه با تلویزیون O.T.V وابسته به ˈمیشل عونˈ رییس جریان آزاد ملی لبنان با اشاره به دعوت حزب الله به برگزاری تظاهرات در مناطق مختلف لبنان در اعتراض به ساخت و انتشار فیلم موهن آمریکایی صهیونیستی افزود: این تظاهرات بیش از هر زمان دیگری به صورت مسالمت آمیز و دور از هرگونه خشونت انجام می شود.
عضو فراکسیون ˈ وفاداری به مقاومتˈ وابسته به حزب الله، با اشاره به تظاهرات گسترده دیروز حزب الله در اعتراض به پخش فیلم ضد اسلامی اظهار کرد: اینگونه تظاهرات اعتراض آمیز باید تا توقف تمامی توطئه های دشمنان علیه مقدسات و ارزش ها ی اسلامی ادامه پیدا کند.
موسوی همچنین گفت: آمریکا می توانست با اتخاذ تدابیری از موج خشم مسلمانان جهان جلوگیری کند.
این مقام ارشد حزب الله در ادامه با اشاره به سیاست های خصمانه آمریکا در منطقه تأکید کرد: کسانی که به سیاست و طرح های آمریکا در منطقه دل بسته اند هنوز از تجربه های گذشته خوب درس عبرت نگرفته اند.
شیخ ˈمحمد یزبکˈ رییس هیأت دینی حزب الله، نیز در مراسمی در شهر بعلبک در شرق لبنان با اشاره به افزایش قدرت مقاومت گفت: زمانی لبنان محل جولان و گشت و گذار رژیم صهیونیستی بود، ولی امروز لبنان به برکت گسترش قدرت مقاومت و تجهیز آن به امکانات علمی و نظامی، در جایگاه رفیعی قرار گرفته است و اسراییل از بیم موشک های مقاومت، جرأت نزدیکی به لبنان را ندارد.
خاورم*2023/1027 ** 1917

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال