فرماندار ساوه:

خدمات رسانی مناسب به جوانان با شناسایی توانمندی آنان امکان پذیر است

ساوه- معاون استاندار مرکزی و فرماندار ساوه گفت: خدمات رسانی مناسب به جوانان با شناسایی توانمندی های آنان امکان پذیر است.

به گزارش ایرنا، ˈاحمد آزاد ˈ روز سه شنبه در ستاد ورزش و جوانان ساوه افزود: تبادل تجربه، انجام امور فرهنگی و تعامل بیشتر دستگاه ها و نهادهای مربوط به امور جوانان در رفع مشکلات این قشر از جامعه موثر است.
وی اظهار داشت: ستاد امور ورزش و جوانان به دنبال آن است که وظایف نظام در قبال جوانان را بر اساس قوانین و اختیارات دستگاه های مسئول در حوزه جوانان، طراحی، برنامه ریزی و اجرا کند.
وی ازدواج آسان را یکی از چالش های پیش روی جوانان دانست و بیان کرد: باید با برنامه ریزی مناسب زمینه ازدواج آگاهانه، به هنگام، آسان و پایدار را در جامعه نهادینه کرد.
آزاد گفت: تقویت روحیه جهادی، همبستگی و انسجام دستگاه های اجرایی و نهادینه کردن فرهنگ کار و ازدواج آسان بسیاری از مشکلات جوانان را رفع کرده و باعث کاهش آسیب های اجتماعی می شود.
وی افزود: باید با پژوهش و بهره گیری از گنجایش دستگاه ها، نیازهای واقعی جوانان بررسی و ارزیابی شود و بعد از شناسایی دلایل واقعی مشکلات از جمله ازدواج، به حل مسائل پرداخت.
برگزاری همایش ازدواج آسان در سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) در 26 مهرماه جاری، پیگیری وضعیت اشتغال جوانان و بررسی موانع موجود ازدواج آسان از مهمترین مصوبه های ستاد امور ورزش و جوانان ساوه بود.ک/2
7337/686

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال