19 دوره آموزش احکام کسب و کاراسلامی برای بازاریان شهرکرد برگزارشد

شهرکرد - معاون توسعه تجارت داخلی سازمان صنعت، معدن وتجارت چهارمحال وبختیاری از برگزاری 19 دوره آموزشی در زمینه آداب واحکام اسلامی کسب و کار در شهرستان شهرکرد در سالجاری خبرداد.

ˈعلیرضا جیلانˈ روزسه شنبه در گفت وگوبا خبرنگارایرنا تعداد واحدهای صنفی شهرستان شهرکرد را 14هزار واحد و تعداد بازاریان را 25 هزار نفراعلام کرد .
وی اظهارداشت:ازابتدای امسال تاکنون بیش از دو درصد بازاریان این شهرستان با حضوردراین دوره ها با عقاید، اخلاق، آداب کسب واحکام تجارت آشنا شدند.
جیلان با بیان اینکه دوره های آموزشی کسب و کار اسلامی با همکاری شورای راهبردی آموزش بازرگانی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان برگزار می‎شود، احیا و ترویج اخلاق اسلامی دربازار، ارتقای سطح آگاهی به احکام شغلی، اصلاح آسیب‎های اخلاق فردی در بازار، تحقق عدالت آموزشی و توسعه همکارهای بین بخشی در زمینه آموزش اصناف را ازاهداف اجرای این طرح آموزشی دانست.
وی از برگزاری دوره تخصصی آشنایی با مذاهب و نمادهای شیطان پرستی در شهرستان لردگان با حضور 500 نفر از بازاریان این شهرستان در ماه جاری خبرداد و گفت: بزودی این دوره برای اصناف شهرستان بروجن نیز برگزار می شود.
8125/558/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال