امام جمعه باشت:

لزوم تبیین فرهنگ رضوی برای هدایت نسل جوان بیش ازهر زمان دیگری است

گچساران - امام جمعه باشت گفت: لزوم تبیین فرهنگ رضوی برای هدایت نسل امروز و فردا بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام ˈعبدالرحیم عبودیˈ روز دوشنبه درنشست هماهنگی و برنامه ریزی جشن های دهه کرامت در باشت افزود: گسترش و نهادینه شدن جشن های دهه کرامت در این شهرستان نیازمند ارزیابی و همکاری همه جانبه مسوولان اجرایی است.
وی بیان کرد: در جشن های دهه کرامت در شهرستان باشت می بایست تنوع برنامه ها مدنظر باشد و تحقق این امر مهم مستلزم برنامه ریزی بر مبنای مطالعه و تحقیق است.
عبودی با اشاره به اینکه تبیین سیره رضوی در زمان کنونی بیش از هر زمان دیگری مورد تاکید است، اظهار داشت: دشمنان تمام تلاش خود را برای نابود کردن حقانیت ائمه اطهار (ع) به کار می گیرند و در این زمینه از تمام ابزارهای موجود استفاده می کنند.
وی عنوان کرد: استفاده از ظرفیت های جشنواره امام رضا (ع) می تواند در راستای مهجوریت زدایی از قرآن و اهل بیت (ع) تاثیرگذار باشد.
عبودی ابراز داشت: نهادهای متولی در شهرستان باشت برای گسترش جشن های دهه کرامت در قالب فعالیت های فرهنگی می بایست تمام تلاش خود را به کار گیرند.
وی با بیان اینکه بسیاری از روایات به یادگار مانده از امام رضا (ع) نیازمند تبیین و توضیح بیشتر است، افزود: جشن بزرگ امام رضا (ع) شب هفتم مهرماه امسال در استادیوم تختی شهرستان باشت برگزار می شود.
عبودی گفت: از آحاد مختلف مردم شهرستان باشت انتظار می رود برای برگزاری هر چه مطلوبتر و باشکوه تر این جشن تلاش کنند.
جشن های دهه کرامت از روز 28 شهریورماه امسال درآستان مقدس حضرت معصومه (س) آغاز و همزمان با شب میلاد امام رضا (ع) در مشهد به کار خود پایان می دهد.
7461/555/671

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال