آیت الله دری نجف آبادی:

حرکت های مذبوحانه دشمنان درتوهین به پیامبر(ص) راه به جایی نمی برد

اراک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: پیامبر اعظم (ص) در قلب های مسلمانان و مردم آزاده جهان جایگاه بالا و والایی دارد و حرکتهای مذبوحانه دشمنان در توهین به آن حضرت را ه به جایی نمی برد.

به گزارش ایرنا، آیت الله ˈقربانعلی دری نجف آبادیˈ یکشنبه شب در جمع نمازگزاران مسجد سیدهای اراک افزود: توهین به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) بر خلاف انتظارنظام سلطه، موجب افزایش انس و محبت مردم دنیا به آن حضرت می شود.
وی اظهار کرد:جسارت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) همواره در دستور دشمنان اسلام به خصوص نظام سلطه قرار داشته زیرا آنان اسلام هراسی و اسلام ستیزی را با استفاده از بوق های تبلیغاتی در جهان ترویج می کنند.
وی بیان کرد: پخش فیلم موهن نسبت به جایگاه والای پیامبر اعظم اسلام (ص) که توهین به همه پیامبران آسمانی است بدون شک برای ایجاد اختلاف میان پیروان ادیان الهی و ضربه زدن به اصل دین مداری طراحی و اجرا شده است.
آیت الله دری نجف آبادی اظهار کرد: رسول اعظم (ص) آخرین پیامبر آسمانی، منادی عدالت و رحمت ، صلح و آزادی و روشن ترین راه هدایت بشری است و همواره در روح و جان آزادگان جهان جاودانه است.
وی ادامه داد: این حرکت های مذبوحانه ای که آمریکای جنایتکار و صهیونیست های غاصب انجام می دهند نشان از عجز، ناتوانی و سر درگمی آنها در مقابل اسلام و بیداری اسلامی است.ک/2
517/559

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال