خبرهای کوتاه از کمیته امداد امام (ره) کهگیلویه وبویراحمد

یاسوج - مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بویراحمد از برگزاری کلاس های آموزشی در زمینه آسیب های اجتماعی برای 40 نفر از زنان زیرپوشش این نهاد حمایتی در دهستان بابکان خبر داد.

ˈ زریر انصاریˈ روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این کلاس های آموزشی در زمینه مسایل اعتقادی، آشنایی با نماز و احکام و تسلط بر شیوه های صحیح قرائت قرآن کریم برگزار شد.
وی بیان کرد: در این کلاس ها امید به زندگی، مسائل روحی و روانی و آیین و آداب معاشرت نیز توسط اساتید مجرب به زنان تحت حمایت کمیته امداد آموزش داده شد.
* افتتاح کتابخانه باز در محل مدیریت شهرستان کهگیلویه
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کهگیلویه از افتتاح کتابخانه باز در محل مدیریت کمیته امداد این شهرستان خبر داد.
ˈعنایت رحیمی نیاˈ هدف از راه اندازی این کتابخانه باز ترویج فرهنگ کتابخوانی ،دسترسی آسان به کتاب ،بالا بردن سطح آگاهی افراد تحت حمایت و استفاده بهینه از وقت افراد در زمان های انتظار اعلام کرد.
رحیمی نیا همچنین از ساماندهی درخواست های مردمی در کمیته امداد شهرستان کهگیلویه خبر داد و گفت: این ساماندهی به منظور تکریم ارباب رجوع و به دست آوردن رضایتمندی مردم در سیستم اداری است و هدف نهایی آن انجام به موقع امورات مردم و در نهایت تکریم آنها است.
** کمک 11 میلیون ریالی دو حامی به ایتام تحت حمایت خود در بهمئی
مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهمئی از کمک 11 میلیون ریالی دو حامی نیکوکار به ایتام تحت حمایت خود در این شهرستان خبر داد.
به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه وبویراحمد، ˈمحمد محمدیˈ گفت: دوحامی نیکوکار یک دستگاه کامپیوتر باتمامی متعلقات آن و انواع وسایل نوشت افزار با هزینه ای افزون بر 11میلیون ریال به ایتام تحت حمایت خود اهداء کردند.
محمدی اظهار داشت: از دیگر کمک های این حامیان به ایتام تحت تکفل خود تامین بخشی از هزینه های پوشاک و نیز اهداء سبد غذایی بوده است.
671/7530

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال