برتری تیم بانوان سرخپوشان گرگان برابر هیات فوتبال ارومیه

گرگان - تیم فوتبال بانوان سرخپوشان گرگان در هفته دوم فصل جدید رقابت های فوتبال لیگ برتر بانوان باشگاه های ایران،
در یک دیدار پرگل و تماشایی برابر تیم هیات فوتبال ارومیه به برتری دست یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این دیدار که روز جمعه در ورزشگاه 15 هزار نفری شهدای کریم آباد شهر گرگان برگزار شد، تیم سرخپوشان گرگان در یک بازی برتر با نتیجه 5 بر 2 میهمان آذربایجانی خود تیم هیات فوتبال ارومیه را با شکست بدرقه کرد.
داوری این دیدار بر عهده ˈگلاره ناظمیˈ بود و ˈسیمین گوهریˈ به همراه ˈمهناز ذکاییˈ به عنوان کمک های اول و دوم، او را در امر قضاوت یاری کردند و داور چهارم نیز ˈسارا نصراللهیˈ بود و ˈفاطمه بوداغیˈ به عنوان نماینده فدراسیون فوتبال در این بازی حضور داشت.
دختران گرگانی در حالی در مقابل نماینده آذربایجان غربی در لیگ برتر قرار گرفتند که دیدار هفته اولشان مقابل استقلال تهران به علت تحویل دیرهنگام مدارک حریف تهرانی، با تصمیم فدراسیون فوتبال به تعویق افتاده بود.
بازی با برتری دختران سرخپوش گرگانی آغاز شد لیکن رسیدن این تیم به گل 20 دقیقه زمان برد تا این که در این دقیقه ˈوحیده ایثاریˈ بازیکن ملی پوش تیم، از روی ضربه پنالتی، گرگانی ها را یک بر صفر پیش انداخت.
برتری گرگانی ها در نیمه دوم نیز ادامه داشت و حاصل این برتری، گل ˈمریم بذرافشانˈ از روی تیزهوشی این بازیکن جوان و کار تیمی سرخپوشان در دقیقه 55 بازی بود.
تیم ارومیه پس از این گل به خود آمد و یکی از گل های خورده را جبران کرد تا حساب کار 2 بر یک شده و فاصله دو تیم به حداقل برسد اما این گل، شوکی بر سرخپوشان گرگان وارد کرد تا آن ها به خود آمده و دو بار توسط ˈمرضیه نیکخواهˈ در دقایق 70 و 80 به گل برسند.
10 دقیقه پایانی نیز برای هر تیم یک گل در بر داشت.
بر اثر فشار حملات شاگردان ˈسمیه کبیرˈ در تیم گرگان، یک بار دیگر دروازه تیم ارومیه این بار توسط بازیکنان خودی این تیم باز شد و از آن سو ارومیه ای ها یک بار نیز دروازه گرگان را گشودند تا در نهایت این بازی با حساب 5 بر 2 به سود سرخپوشان گرگان به پایان برسد.
دختران سرخپوش گرگان در بازی بعدی خود، ساعت 17 روز جمعه 7 مهر ماه در ورزشگاه ˈامام علیˈ شهرستان سیرجان به مصاف تیم فولاد نورد کوه سیرجان دارنده مقام سوم لیگ برتر فوتبال بانوان در سال 90 می روند.
7467/602
ورزشی. ** 1589 **

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال