وین رونی: هیچ چیزی بدتر از فریادهای فرگوسن نیست

تهران - ˈوین رونیˈ مهاجم تیم فوتبال منچستریونایتد انگلیس می گوید، هیچ چیزی بدتر از فریادهای ˈالکس فرگوسنˈ سرمربی 70 ساله این تیم نیست.

به گزارش ایرنا، این مربی اسکاتلندی به بداخلاقی مشهور است اما با وجود ادعای برخی مبنی بر اینکه رفتارش با گذشت زمان ملایم تر شده، اما رونی معتقد است فرگوسن هنوز هم هر وقت لازم باشد می تواند مثل گذشته تن همه بازیکنان را به لرزه بیندازد.
رونی در ستونی از زندگی نامه اش در روزنامه ˈدیلی میررˈ نوشته است: چیزی بدتر از ˈسشوار شدنˈ توسط سر الکس نیست.
این اتفاق یعنی سرمربی در وسط اتاق درست در مقابل شما بیاستد و جلوی صورت شما شروع به فریاد زدن کند.
به گفته رونی، مثل این است که سرتان را در داخل یک ˈسشوارˈ توربو با قدرت 2200 فرو کرده باشید.
رونی افزوده است: اصلا دوست ندارم کسی سرم داد بکشد. تحملش برایم سخت است به خاطر همین من هم فریاد می زنم و به او می گویم که کارش اشتباه است. البته حق هم با من است.
مهاجم ملی پوش منچستریونایتد معتقد است، فرگوسن هنگامی که می خواهد بازیکنان را کنترل کند و قدرتش را به رخ آنها بکشد، خونسردی اش را از دست می دهد ولی این کار روی برخی از بازیکنان اثر خوبی نمی گذارد.
وی ادامه داد: بعضی از بازیکنان بعد از فریادهای فرگوسن، وقتی به زمین بر می گردند، سرشان را پایین می اندازند.
رونی با اشاره به شکست یک بر صفر منچستریونایتد مقابل وستهام در آخرین روز مسابقات فصل گذشته نوشت: بیشتر تیم ها، آخرین روز را در رختکن جشن می گیرند و عکس می اندازند. ولی ما اینطور نیستیم. ما مثل پسر بچه های کوچک به زمین خیره می شویم و سرمربی مدام سرمان داد می زند. مدتی طول می کشد که لبخند پیروزی در لیگ برتر دوباره روی لبهایمان برگردد.
ورزشی. ** 9126 ** 1589

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال