16 مهر، اولین ال کلاسیکوی فصل لالیگا

تهران - دو تیم رئال مادرید و بارسلونا پیش از این در فصل جدید دو بار در سوپر جام اسپانیا به مصاف هم رفته اند اما اولین دیدار آنها در لالیگا سه هفته دیگر برگزار می شود.

به گزارش ایرنا از منابع خبری، این بازی روز 7 ماه اکتبر (16 مهر ماه) در ورزشگاه نیوکمپ و به میزبانی بارسلونا برگزار خواهد شد.
در سوپر جام اسپانیا، تیم بارسلونا به رهبری ˈتیتو ویلانوواˈ بازی رفت را 3 بر 2 پیروز شد اما در بازی برگشت، رئال مادرید با نتیجه 2 بر یک به برتری دست یافت و به دلیل گل زده بیشتر در خانه حریف، قهرمانی را از آن خود کرد.
بارسلونا امیدوار است در رویارویی بعدی با رقیب دیرینه اش بتواند به مجموع 88 پیروزی رئال مادرید در بازی های دو تیم برسد اما کار سختی است چرا که مادریدی ها در سه سفر قبلی خود به نیوکمپ فقط یک بار باخته اند.
باشگاه بارسلونا اخیرا قیمت بلیت هایش را بالا برده است به همین دلیل بازی آینده دو تیم، گران ترین مسابقه ای خواهد بود که تا کنون بین آنها برگزار شده است.
ˈلوکا مودریچˈ بازیکن تازه وارد رئال مادرید نیز در این مسابقه برای اولین بار به میدان می رود.
بارسلونا پس از کسب سه پیروزی در سه مسابقه خود از ابتدای فصل، هم اکنون در جدول رقابت های لالیگا با اختلاف پنج امتیاز بالاتر از تیم رئال مادرید قرار دارد.
ورزشی. ** 9126 ** 1589

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال