دایی: به حضور در تیم ملی فکر نمی کنم/ بازی با لبنان را ندیدم

تهران - سرمربی تیم فوتبال راه آهن با بیان اینکه دیدار تیم های ملی ایران و لبنان را تماشا نکرده است، گفت: به حضور در تیم ملی فکر نمی کنم و به هیچ عنوان علاقه ای به کار کردن با فدراسیون فعلی ندارم.

به گزارش ایرنا، ˈعلی داییˈ در نشست خبری پیش از دیدار تیم های راه آهن و استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اتفاقات ناخوشایندی برایم در زمان سرمربیگری تیم ملی رخ داد و به همین دلیل علاقه ای به حضور در تیم ملی ندارم.
وی با اشاره به اینکه علاقه ای به صحبت در خصوص تیم ملی ندارد، خاطرنشان کرد: دوست دارم بیشتر در خصوص دیدار راه آهن و استقلال صحبت کنم.
دایی در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی نیاز به جوانگرایی ندارد، گفت: بسیاری از جوانان را به تیم ملی آوردم اما خیلی ها انتقاد کردند و در حال حاضر گمان می کنم که اصلا لیگ دیده نمی شود و بازیکنان شایسته آن جایی در تیم ملی ندارند. بهتر است لیگ را هم مثل جام حذفی تعطیل کنند.
سرمربی تیم راه آهن گفت: در فوتبال ایران همه چیز برعکس است. بازیکنان خوب لیگ به تیم ملی دعوت نمی شوند و تیم های بالای جدول نفرات بسیار کمی در فهرست تیم ملی دارند که امری عجیب است.
وی افزود: چرا نباید بازیکنان شایسته به تیم ملی دعوت شوند و اگر از یک تیم تعداد زیادی بازیکنان دعوت می شود، چرا آن تیم در انتهای جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد. در فوتبال اسم ها بازی نمی کنند و در تیم ملی تصمیمات غلطی گرفته می شود که متاسفانه مورد حمایت برخی از رسانه ها قرار دارد.
دایی در خصوص احتمال تغییر کادر فنی تیم ملی عنوان کرد: با تغییر در کادر فنی مشکلی درست نمی شود و ابتدا باید مدیریت را عوض کرد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا کی روش گزینه مناسبی برای تیم ملی است، اظهار داشت: وی همواره نفر دوم خوبی بوده است و به عنوان سرمربی کارنامه قابل دفاعی ندارد و زمانی که می خواستیم برای تیم ملی مربی بیاوریم باید این مساله را در اولویت قرار می دادیم.
سرمربی اسبق تیم ملی گفت: هم اکنون باید از تیم ملی و کارلوس کی روش حمایت کنیم، اما نباید فراموش کرد که تیم ملی ایران به هیچ عنوان نمایش خوبی در دیدارهای خود نداشته است و اگر شرایط همین گونه باشد و بهترین های لیگ دیده نشوند، به جایی نخواهیم رسید.
وی در مورد دیدار تیم های راه آهن و استقلال گفت: این دیدار برای هر دو تیم حائز اهمیت و دشوار است ولی ما به دنبال پیروزی هستیم.
دایی در خصوص برگزاری این دیدار در ورزشگاه آزادی خاطرنشان کرد: خودمان می خواستیم این دیدار در اکباتان و بدون حضور تماشاگر برگزار شود، چراکه دیدارهای راه آهن برابر سرخابی ها همواره در ورزشگاه آزادی است و ما باید همیشه میهمان باشیم.
وی در مورد غیبت در نشست های خبری و جریمه از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: این جریمه را قبول ندارم چراکه باید در نشست های خبری همواره جواب سوالاتی از پرسپولیس و تیم ملی را بدهم و این مساله امروز نیز دیده شد.
تیم فوتبال راه آهن در هفته هشتم لیگ برترفوتبال باشگاه های کشور عصر فردا (شنبه) در ورزشگاه ازادی میزبان استقلال تهران است.
ورزشی**3783**1553

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال