رییس سازمان بازرسی کل کشور:

سرمایه گذاری در گلستان با توجه به شرایط خاص استان، قابل توسعه است

گرگان - رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: با توجه به شرایط خاصی که گلستان نسبت به سایر استان های کشور دارد، سرمایه گذاری در آن قابل توسعه است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ˈمصطفی پورمحمدیˈ شنبه شب در جمع تعدادی از فعالان اقتصادی گلستان افزود: با توجه به ظرفیت های بالایی که در گلستان نسبت به استان های شمالی دیگر وجود دارد، جذب سرمایه گذار در این استان راحت تر و سریع تر امکان پذیر است.
به گفته وی، وسعت زمین در این استان زیاد است و سرمایه گذار انگیزه بیشتری برای سرمایه گذاری در گلستان خواهد داشت.
وی تصریح کرد: وجود راه آهن گرگان - اینچه برون و اتصال به سه کشور آسیای میانه، دسترسی به راه های بین المللی زمینی و دریایی دیگر، از جمله امکانات مناسب برای حضور سرمایه گذاران در این استان می باشد.
وی ادامه داد: این استان ظرفیت تاسیس و راه اندازی بنگاه های زودبازده اقتصادی را دارد و با توجه به آمارهای موجود، در 800 واحد صنعتی این استان بین 18 تا 19 هزار نفر مشغول فعالیت هستند که یک آمار نسبتا خوبی محسوب می شود.
رییس سازمان بازرسی کل کشور در ادامه افزود: البته هنوز ظرفیت های خالی در این استان وجود دارد و برای ظرفیت‎های خالی استان باید راهکار ارائه داد و مدیران استانی در این زمینه باید اهتمام جدی داشته باشند.
پورمحمدی گفت: بسیاری از سرمایه‎گذاران به دنبال موقعیت‎هایی که در این استان فراهم است، می باشند و با این ظرفیت‎ها می‎تواند در بخش جذب سرمایه‎گذار پیشرفت خوبی داشته باشد.
وی با اشاره به توانایی استان در بخش کشاورزی خاطرنشان کرد: با همه موقعیت‎های که وجود دارد مخصوصا در بخش کشاورزی امید داریم با تدبیر مسئولان و مدیران استانی این استان بتواند در زمینه تولید به پیشرفت و توسعه بیشتری دست یابد.
7467//508/602

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال