کد خبر: 80229527 (2727101) | تاریخ خبر: 25/04/1391 | ساعت: 0:45|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

تیم روبین قازان با علیرضا حقیقی قهرمان سوپرجام فوتبال روسیه شد

مسکو - تیم فوتبال ˈروبینˈ قازان (پایتخت جمهوری تاتارستان) که علیرضا حقیقی دروازه بان سابق تیم پرسپولیس ایران را در اختیار دارد،‌ با غلبه بر تیم ˈزنیتˈسن پترزبورگ جام قهرمانی سوپر جام فوتبال روسیه را بالای سر برد.

به گزارش ایرنا، این بازی عصر روز شنبه در ورزشگاه ˈمتالورگˈ شهر ˈساماراˈ انجام گرفت و تیم روبین قازان توانست با نتیجه 2 بر صفر بر تیم زنیت سن پترزبورگ غلبه کند.
تیم روبین قازان سال گذشته عنوان نخست جام حذفی را بدست آورده بود و تیم زنیت سن پترزبورگ نیز مقام اول لیگ روسیه را از آن خود کرده بود.
گلهای این دیدار راˈسالواتوره بوکتیˈ مهاجم ایتالیایی روبین در دقیقه 28 و ˈولادیمیر دیدیونˈ در دقیقه 38 به ثمر رساندند.
بازی در هوای 32 درجه سانتیگراد بالای صفر برگزار شد و داور برای رفع تشنگی بازیکنان، در دقیقه سوم دیدار را برای چند دقیقه متوقف کرد.
تیم روبین که بازی را با حملات خود به دروازه زنیت آغاز کرده بود، پس از وقفه چند دقیقه ای به بازی هجومی ادامه داد و سالواتوره بوکتی مهاجم ایتالیایی این تیم توانست در دقیقه 28 با گرفتن پاس از ˈرومن یرومنکوˈ توپ را با ضربه سر وارد دروازه زنیت کند تا روبین یک بر صفر جلو بیفتد.
ˈسرگئی سماکˈ مهاجم زنیت در دقیقه 33 فرصت برای زدن گل و تساوی تیمش با روبین را با هوشیاری مدافعین تیم قازان از دست داد.
پس از این گل تیم روبین قازان دو فرصت گل دیگر را از دست داد تا اینکه در دقیقه 38 با پاس ˈآلکساندر ریزانتسفˈ از مرکز زمین، ˈولادیمیر دیدیونˈ گل دوم تیم روبین را به ثمر رساند.
بازی سوپر جام میان تیم قهرمان لیگ باشگاههای روسیه و جام حذفی برگزار می شود و این مسابقه حساس و دیدنی امسال بین زنیت سنت پترزبورگ قهرمان لیگ باشگاههای روسیه و روبین قازان قهرمان جام حذفی روسیه انجام شد.
تیم روبین قازان در سال 2009 هم سوپر جام فوتبال روسیه را از آن خود کرده بود.
اروپام/2242**518

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال