کد خبر: 80228320 (2725459) | تاریخ خبر: 24/04/1391 | ساعت: 11:23|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

ˈماه عسلˈ رمضان امسال فیروزه‌ای می‌شود

تهران - ویژه برنامه ˈماه عسلˈ که قرار است پیش از افطار ماه رمضان از شبکه سه سیما پخش شود، امسال با دکور و میهمانان متفاوت نسبت به سال گذشته اجرا می‌شود.

به‌ گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا،این ویژه برنامه سال‌های گذشته با تهیه‌کنندگی و اجرای

ˈاحسان علیخانیˈ از شبکه سه پخش می‌شد و تفاوت آن با دیگر ویژه برنامه‌های افطار شبکه‌های سیما، در مهمانان متفاوتی بود که در این برنامه حضور می‌یافتند.

اما امسال شبکه سه تصمیم گرفت، تهیه کنندگی و اجرای ویژه برنامه افطار خود را به گروه دیگری به تهیه کنندگیˈمجید یوسفیˈ و اجرای ˈعلی ضیاءˈ واگذار کند؛ این برنامه ابتدا ˈبا اجازه خداˈ‌نام گرفت اما در نهایت قرار شد با همان نام ˈماه عسلˈ راهی آنتن شود.

ˈمجید یوسفیˈ تهیه کننده این برنامه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: این برنامه 70 دقیقه است و با اذان مغرب و افطار روزه‌داران پایان می‌یابد.

وی درباره تفاوت ˈماه عسلˈ امسال با سال‌های گذشته گفت: برنامه امسال قصد دارد با معرفی دو مهمان که دو زندگی متفاوت را تجربه می‌کنند، دیدگاه آنان را درباره مفاهیم انسانی مشترکی از جمله آرزوها، شادی، غصه و ... جویا و این تفاوت‌ها را به تصویر بکشد.

یوسفی ادامه داد: برای نمونه مادر یک شهید که 25 سال است در انتظار بازگشت فرزندش است در کنار مادری که کنار فرزندانش زندگی می‌کند، برداشت متفاوتی از مفهوم آرزو دارند که به تصویر کشیدن آن می‌تواند برای بیننده جذاب باشد.

وی حضور یک بازیگر کمدین معروف سینما در کنار دوبلور شخصیت‌های طنز سینمای جهان و برداشت آنان از موضوع خنده و شادی از دیگر محورهای این برنامه را تشکیل می‌دهند.

تهیه کننده ˈ ماه عسلˈ تاکید کرد: دکور این برنامه با ترکیب فیروزه‌ای و سفید و ملهم از معماری ایرانی - اسلامی برای اجرا در ماه مبارک رمضان آماده شده است.

یوسفی تاکید کرد که این برنامه برای پیش از اذان مغرب ماه رمضان طراحی شده و همزمان افطار پایان می‌یابد.

فراهنگ** 2025

انتهای پیام /*