کد خبر: 80226886 (2723618) | تاریخ خبر: 22/04/1391 | ساعت: 22:10|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

تیم فوتسال شهدای جلین در برابر اپتک کرج به نتیجه تساوی دست یافت

گرگان - در هفته چهاردهم رقابتهای فوتسال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، دیدار تیم های ˈشهدای جلین گرگانˈ و ˈاپتک کرجˈ با نتیجه تساوی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی ایرنا، دو تیم که عصر امروز در سالن امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی آزادی گرگان به مصاف هم رفتند، به نتیجه تساوی 5 بر 5 دست یافتند.
این دیدار را ˈمحمد نصیرلوˈ داور بین المللی که روز گذشته از رقابتهای قهرمانی آسیا برگشته بود، به عنوان داور اول به همراه ˈایمان غلامیˈ و ˈمهدی لازریˈ به ترتیب به عنوان داوران دوم و سوم در کنار ˈمحمد علیزادهˈ به عنوان منشی با نظارت ˈحسن فرجیˈ داوری کرد.
در این دیدار، ˈحسینعلی بابائیˈ سرمربی تیم ˈشهدای جلین گرگانˈ یاران خود را با ترکیب اولیه ˈابوذر تازیکهˈ، ˈعلی محمدیˈ، ˈسیدرسول خلیلیˈ، ˈمهدی ناصریˈ و ˈعباس پائین محلیˈ به میدان فرستاد.
همچنین ˈحسین کمالی نژادˈ سرمربی تیم ˈاپتیک کرجˈ در ترکیب اولیه تیم خود ˈسعید فولادیˈ، ˈحمید سلیمانیˈ، ˈمهدی ایمان وندˈ، ˈمیلاد بهمن دارˈ و ˈمجید اختریˈ را قرار داد.
در این بازی گل های تیم ˈشهدای جلین گرگانˈ را ˈمهدی ناصریˈ دو گل در دقایق 18 و 40، ˈعباس عبدالهیˈ، ˈعلی محمدیˈ و ˈعباس پائین محلیˈ هر کدام یک گل به ترتیب در دقایق 13، 25 و 32 به ثمر رساندند.
همچنین گل های تیم ˈاپتک کرجˈ را ˈحمید سلیمانیˈ سه گل به ترتیب در دقایق 6، 15 و 34، ˈسجاد قاسمیˈ و ˈامیر درویشˈ هر کدام یک گل در دقایق 33 و 39 به ثمر رساندند.
در این بازی ˈمصطفی دهقانˈ، ˈابوذر تازیکهˈ و ˈعباس پائین محلیˈ از تیم ˈشهدای جلین گرگانˈ در دقایق 33، 38 و 39 از داور کارت زرد دریافت کردند.
تیم فوتسال ˈشهدای جلین گرگانˈ با این بازی، از مجموع 14 بازی خود، دارای 7 برد، 1 تساوی و 6 باخت و مجموع 22 امتیاز می باشد.
7467/601/ 3404

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال