طالبیان : در شرایط خوبی بسر می برم

تهران - قایقران المپیکی آبهای آرام ( کانویینگ) ایران گفت:هم اکنون تمرینات منظمی را زیر نظر سرمربی تیم ملی آبهای آرام انجام می دهد ودرشرایط خوبی از نظر تمرینی بسر می برد .

به گزارش ایرنا، احمدرضا طالبیان روز یکشنبه به ایرنا افزود: هر روز در دو وقت 2 تا 3 ساعته زیرنظر مربی تیم ملی تمرینات خود را دنبال می کنم و از نظر فیزیک بدنی در شرایط مناسبی بسر می برم.
قایقران المپیکی کشورمان در رشته آبهای آرام(کانویینگ)که در ماده 1000 متر کایاک در بازیهای المپیک 2012 لندن شرکت خواهد کرد، افزود : از نظر فیزیکی با مشکلی مواجه نیستم و با قدرت تمام تمرینات خود را دنبال می کنم.
وی گفت: تمرکز خود را روی تمرینات گذاشته وتلاش می کنم از حاشیه دوری کرده و خود را برای حضور موفق در بازیهای المپیک 2012 لندن آماده نمایم.
وی درمورد حریفان المپیکی خود اظهار داشت: در رقابتهای کاپ یک و دو آلمان و لهستان حریفان خود را شناخته ام و تلاش خواهم کرد که رقابتی پایاپای داشته باشم.
قایقران المپیکی کشورمان درادامه افزود:هدف من علاوه بر بازیهای المپیک لندن ، بازیهای آسیایی 2014 کره جنوبی و بازیهای المپیک 2016 می باشد.
وی همچنین گفت: دکترحمزه به عنوان روانشناس تیم در کنارم هست و با تلاش وی آمادگی روحی و روانی ام در بازیهای المپیک لندن فراهم می شود .
طالبیان در مورد مشکلات و شرایطی که باعث دغدقه خاطر وی شده ، سطح هزینه های زندگی و حقوق خود می داند و اظهار داشت : با دریافت مبلغ نهصد هزار تومان در هر ماه به عنوان حقوق یک ورزشکار که تمامی وقت خود را صرف ورزش می کند در آینده با مشکلات فراوانی روبرو هستم .
وی گفت: یک فوتبالیست در ماه درآمدی چند میلیونی دارد درحالی که من باکسب مقام های قهرمانی اسیا و بین المللی برای هزینه های زندگی با مشکل روبرو هستم .
احمدرضا طالبیان دارنده مدال طلای مسافت 1000 متر رشته کایاک بازیهای آسیایی و قهرمان فینال ب جهان است .
وی در کارنامه قایقرانی خود داری 16 مدال رنگارنگ است که یازده مدال طلا ، دو نقره و 3 برنز در رقابتهای مختلف اسیایی و جهانی کسب کرده است .
ورزشی ** 1587 **1590

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال