لیگ برتر والیبال/

غفور:بازیکنان باریج اسانس برای شکست پیکان انگیره بالایی دارند

کاشان-بازیکن ملی پوش تیم والیبال باریج اسانس کاشان گفت:بازیکنان این تیم برای پیروزی مقابل پیکان و انتقام شکست دور رفت انگیزه بالایی دارند.

"امیر غفور" روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهارداشت: شرایط تیم باریج اسانس نسبت به بازی های دور رفت فرق کرده و بازیکنان این تیم در شرایط روحی و جسمانی مطلوبی بسر می برند.
وی بازی مقابل تیم با تجربه و ریشه دار پیکان را سخت و دشوار دانست و افزود: تیم باریج اسانس در حال حاضر بهترین بازی های خود را در لیگ امسال ارایه می کند.
وی در مورد تعویض سرمربی تیم باریج اسانس در اواسط فصل تصریح کرد: این تیم برای خارج شدن از بحران به یک شوک احتیاج داشت که در نهایت حضور " حسین معدنی " به عنوان سرمربی باعث شد این شوک در تیم جواب مثبث بدهد.
وی تاکیدکرد:تیم باریج اسانس در نیم فصل دوم اشتباهات قبلی خود را تکرار نخواهد کرد و روند رو به رشد خود در لیگ برتر ادامه خواهد داد.
غفور در مورد وضعیت مصدومیت زانوی خود گفت: هنوز مصدومیتم به طور کامل رفع نشده و در مواقعی مرا اذیت می کند.
وی با بیان اینکه "ولاسکو " در حال پیگری مصدومیتم است، افزود: در صحبتی که هفته قبل با ولاسکو در محل سالن خانه والیبال تهران داشتم قرار شد بلافاصله بعد از پایان لیگ برای مداوای کامل زانوی آسیب دیده خود زیر نظر چند پزشک مجرب اقدام کنم.
بازیکن ملی پوش باریج اسانس خاطر نشان کرد: در هفته قبل بدنساز تیم ملی نیز به مدت یک هفته در تمرینات باریج اسانس حاضر شد، تا نحوه اجرای تمرینات بدنسازی و میزان آمادگی مرا به ولاسکو گزارش دهد.
تیم والیبال باریج اسانس کاشان در هفته چهارم دور برگشت لیگ برتر عصر امروز چهارشنبه از ساعت 17.30 دقیقه در سالن تختی کاشان به مصاف تیم پیکان تهران می رود.
1724/9876

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال