امید هرندی سرمربی جدید تیم فوتبال داماش گیلان شد

رشت - مسوول روابط عمومی باشگاه داماش گیلان گفت: از سوی مدیریت این باشگاه، امید هرندی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال داماش گیلان معرفی شد.

ˈعلی احمدی سراوانیˈ عصر روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از انجام گفت و گو با نمایندگان باشگاه، از سوی امیر عابدینی مدیرعامل این باشگاه، امید هرندی به عنوان سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان منصوب شد.
وی اظهار کرد: پس از مذاکرات انجام شده بین نمایندگان باشگاه داماش و امید هرندی و کسب توافقات دو طرف، از سوی امیر عابدینی مدیرعامل باشگاه داماش گیلان، امید هرندی به عنوان سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان در فصل آتی لیگ برتر تعیین شد.
سراوانی ادامه داد: هرندی از بازیکنان سرشناس و قدیمی فوتبال استان گیلان و رشت است که سال ها به عنوان دروازه بان و کاپیتان استقلال رشت، دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران، کمک مربی استقلال شهرداری رشت در زمان مرحوم ناصر حجازی و کمک مربیان اصغر شرفی و مجید جهانپور در پگاه گیلان فعالیت کرده است.
به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم فوتبال داماش گیلان در پایان یازدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور، مقام هفتم را کسب کرد.
این تیم در جریان رقابت های فصل گذشته لیگ برتر باشگاه های کشور، ابتدا مهدی دینورزاده را به عنوان سرمربی در اختیار داشت، سپس ابراهیم قاسمپور به عنوان سرمربی در این تیم حاضر شد و سرانجام مهدی تارتار هدایت این تیم را در اختیار داشت. ک/3
7285/ 603/508

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال