تیم فوتبال سپاهان با یک بازیکن برزیلی به توافق رسید

اصفهان - سرپرست تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان از توافق این باشگاه با یک بازیکن برزیلی خبرداد و گفت: این بازیکن روز جمعه به جمع بازیکنان سپاهان اضافه می شود.

ˈرسول خوروش ˈ روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهارداشت: این بازیکن ˈبرونو سزاز کوریاˈ نام دارد که در فصل گذشته لیگ فوتبال ارمنستان برای تیم ˈبانانتسˈ این کشور در 25 بازی 16 گل به ثمر رسانده است.
وی با بیان اینکه توافقات اولیه با این بازیکن انجام شده است ، تصریح کرد: قرارداد این بازیکن پس از انجام معاینات و تایید کادرپزشکی تیم فوتبال منعقد خواهد شد.
سرپرست تیم فوتبال سپاهان درباره وضعیت ˈفرزاد حاتمیˈ بازیکن ناراضی تیمش نیز گفت : این بازیکن اعلام کرده که با مدیریت باشگاه اختلاف دارد و از اینرو احتمال دارد از تیم فوتبال سپاهان جدا شود، بسیار زیاد است.
وی با بیان اینکه چند ساعت قبل از سفر خارج کشور به اصفهان بازگشتم، اظهارداشت: در جریان دلیل اختلافات ˈفرزاد حاتمیˈ با مدیریت باشگاه نیستم اما براساس مذاکرات تلفنی که با ˈعلیرضا رحیمیˈ مدیرعامل باشگاه داشتم ، احتمال جدایی حاتمی از تیم سپاهان زیاد است.
سرپرست تیم فوتبال سپاهان تاکید کرد: چنانچه بازیکنی قصد جدایی از تیم سپاهان را داشته باشد پس از بررسی شرایط تیم و با صلاحدید کادرفنی به او رضایتنامه خواهیم داد زیرا معتقدیم نباید مانع پیشرفت بازیکن شویم.
خورورش درباره وضعیت ˈجانواریوˈ بازیکن برزیلی این تیم نیز گفت: تیم فوتبال سپاهان به این بازیکن نیاز دارد و بنابراین جدایی او از تیم سپاهان امکانپذیر نیست.
وی در ادامه از برگزاری اردوی آماده سازی این تیم در جزیره کیش خبرداد و افزود: تمرینات تیم سپاهان امروز زیر نظر ˈکرانچارˈ انجام شد و قرار است از فردا به مدت یک هفته در کیش اردوی آماده سازی برگزار کنیم.
سرپرست تیم فوتبال سپاهان یادآور شد: در اردوی آماده سازی، با تیم های مس سرچمشه کرمان و نفت تهران دیدارهای تدارکاتی برگزار خواهیم کرد.
7132/1011/1647

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال