اختصاصی

سام درخشانی: سریال دارا و ندار یک طنز سبک نیست

بازیگر نقش ساسان در مجموعه تلویزیونی ˈدارا و ندارˈ با اشاره به اینکه این سریال یک طنز سبک نیست، گفت: همه عوامل از جمله بازیگران سعی کرده اند از لودگی و ارائه شخصیت های سبک و سطحی بپرهیزند.

ˈسام درخشانیˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: درمجموعه ˈدارا و ندارˈ شخصیت های جدی در موقعیت طنز قرار می گیرند و موجب شادابی، نشاط و خنده مخاطب می شوند.
وی در خصوص حضور خود در یک سریال طنز افزود: ˈدارا و ندارˈ اولین تجربه من با مسعود ده نمکی و کار طنز است. در ابتدا خیلی نگران و ترسیده بودم اما با هدایت های کارگردان و سایر عوامل به مرور با این ساختار آشنا شده و با این کاراکتر خو گرفتم.
بازیگر سریال تاریخی و فاخر ˈدر چشم بادˈ در مورد نقش خود گفت: ساسان یکی از دامادهای یک خانواده پنج شش نفری است که شخصیت اصلی آن خانواده برعهده فتحعلی اویسی (تیمور خان) است. دامادهای این خانواده در صدد چپاول ثروت تیمورخان هستند.
درخشانی در ادامه یادآور شد که در فاز سوم مجموعه ˈدر چشم بادˈ به ایفای نقش پرداخته و همچنین در سریال تاریخی ˈشهر دقیانوسˈ به کارگردانی مهرداد خوشبخت نیز نقش آفرینی کرده است.
بازیگر مجموعه ˈروزهای زیباˈ در ارتباط با کم کاری خود در سینما، با اشاره به اینکه هر بازیگری دوست دارد که در سینما هم فعال باشد، اضافه کرد: مشغولیت من در تلویزیون موجب کمرنگ شدن حضورم در عرصه سینما شده، ضمن اینکه اخیرا در پنج تا شش در فیلم سینمایی چون ˈشکار روباهˈ حضور داشته ام.
ˈدارا و ندارˈ به عنوان نخستین تجربه مسعود ده نمکی در ساخت مجموعه تلویزیونی است که در ایام نوروز 89 از شبکه تهران پخش می شود.
دراین مجموعه تلویزیونی بازیگرانی ازجمله فتحعلی اویسی، علیرضا خمسه، رضا رویگری، بهنوش بختیاری، شهره لرستانی و نگار فروزنده ایفای نقش می کند.

انتهای پیام /*

برچسب ها

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال