سابقه دار ترین هیپنوتیزور ایران:

علم هیپنوتیزم به قهرمان پروری در کشور کمک می کند

تهران- یک هیپنوتیزور با سابقه ایران گفت: ‌علم هیپنوتیزم به قهرمان پروری در رشته های ورزشی در کشور کمک می کند و با کمک این علم، می توان به کشور برای قهرمان پروری ورزشکاران کمک کرد .

ˈحسین الماسیانˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا اظهار داشت: با استفاده از علم هیپنوتیزم، دیگر نیازی به استفاده از داروی های شیمیایی ˈدو پینگˈ نیست؛ چرا که با استفاده از این علم و ˈانرژی روانیˈ به راحتی می توان ورزشکاران را برای قهرمان شدن آماده کرد.
وی افزود: انرژی روانی یا هیپنوتیزم، سهم مهمی در موفقیت و پیشرفت ورزشکاران دارد، اما متاسفانه جایگاه این علم در کنار ورزش همچنان خالی است.
الماسیان خاطر نشان کرد: اغلب کشورهای دنیا، برای تیم‌های ورزشی خود از هیپنوتیزور و روانشناس استفاده می کنند و حتی بعضی از تیم های مطرح دنیا نیز برای تک تک بازیکنان خود روانشناس دارند در حالیکه در ایران این علم، جایگاهی در ورزش ندارد .
این هیپنوتیزور در پاسخ به این سووال که چگونه می توان با هیپنوتیزم اقدام به قهرمان پروری کرد،‌ گفت: ورزشکاران به دلیل آنکه کنترل بهتری بر جسم و بدن خود دارند، قادرند راحت تر بر جسم خود متمرکز شوند؛ ‌بنابراین می توان جسم و روح آنان را برای قهرمان شدن آماده کرد.
وی اضافه کرد: با هیپنوتیزم همچنین می توان اقدام به روحیه درمانی کرد و این امر در کنار تلقین روانی و تمرکز می تواند به ورزشکاران کمک کند تا در کنار تمرینات سخت خودف به موفقیت قهرمانی دست یابند.
این استاد هیپنوتیزم خاطرنشان کرد: سه سال پیش، یک تیم 20 نفره والیبال را با کمک هیپنوتیزم به درجه قهرمانی کشور رساندم؛ همچنین یک تیم بسکتبال را با کمک این علم، قهرمان کشور کردم.
الماسیان گفت: در نامه ای به سازمان تربیت بدنی تاکید کرده ام که ورزش روحیه و تکنیک است، فقط قدرت بازو نیست و به این سازمان اعلام کرده ام که قادرم با تسلط بر این علم، تیم‌های ورزشی را به درجه قهرمانی برسانم و نمونه کارم را نیز به آنان نشان داده ام.
به گفته این استاد هیپنوتیزم؛ˈایمان و باور ˈ موضوعی اساسی است که می توان با اتکا به آن، کارهای بسیار و بزرگی را انجام داد.
اجتمام**9136

انتهای پیام /*

برچسب ها

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال