حاشیه رقابت های جودوی قهرمانی کشور؛

برخورد سرد میراسماعیلی با سرمربی تیم ملی

تهران- برگزاری رقابت های جودوی قهرمانی بزرگسالان کشور با حواشی متعددی همراه بود که از مهمترین آن می توان به برخورد سرد آرش میراسماعیلی با سرمربی ایتالیایی تیم ملی اشاره کرد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا؛ سی و ششمین دوره رقابت های جودوی قهرمانی بزرگسالان کشور از ساعت 9 صبح امروز در سالن افراسیابی تهران آغاز به کار کرد.
در این مسابقات 200 جودوکار در قالب 31 استان حضور داشته و برای به دست آوردن مقام های اول تا سوم اوزان هفت گانه با یکدیگر به رقابت پرداختند. هرمزگان و مرکزی استان های غایب این رقابت ها هستند.
این مسابقات ساعت 19 امروز به پایان خواهد رسید و نفرات برتر اوزان مختلف جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب می کنند.
این رقابت ها برروی چهار تاتامی و با استفاده از سیستیم بازبینی فیلم برگزار می شود تا ورزشکاران مشکلی بابت داوری ها نداشته باشند.
محمود میران ملی پوش و سرمربی اسبق تیم ملی از حاضرین در سالن افراسیابی بود که در کنار یعقوب نجاری این مسابقات را زیر نظر داشت. محمدرضا رودکی جودوکار سنگین وزن تیم ملی نیز پس از دقایقی به این دو نفر پیوست و برای ساعاتی در کنار آنها به صحبت پرداخت.
ˈجیرولامو جیوو ینازوˈ سرمربی ایتالیایی تیم ملی ایران که صبح امروز پس از پایان مرخصی یک هفته ای به تهران بازگشته است به طور دقیق این رقابت ها را زیر نظر داشت.
مسعودحاجی آخوندزاده، رضا چاه خندق و ایوب رستمی دستیاران این مربی نیز در سالن حضور داشته و نکات لازم را یادداشت می کردند.
سرمربی ایتالیایی تیم ایران به طور مرتب با ایوب رستمی صحبت می کرد تا اطلاعات کافی از جودوکاران حاضر در مسابقات به دست آورد.
یکی از ورزشکاران در حین مبارزه از ناحیه گردن به شدت آسیب دید و با تلاش مسوولان برگزاری و پزشکان حاضر در سالن با انجام مراحل مقدماتی درمان با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.
آرش میراسماعیلی حدود ساعت 13 وارد سالن افراسیابی شد و پس از گفت وگو با مسوولان حاضر در سالن و همچنین صحبتی کوتاه با محمود میران به جایگاه ویژه رفت.
میراسماعیلی هنگام ورود به جایگاه با سرمربی ایتالیایی تیم ملی روبرو شد و برخورد گرمی با وی نداشت.
سرمربی ایتالیایی تیم ملی ایران چند روز پیش و در یک نشست خبری نام میراسماعیلی را از جمع ملی پوشان جودوی کشورمان کنار گذاشت تا با این اوصاف کاپیتان تیم ملی حضور در مسابقات جهانی فرانسه و المپیک لندن را از دست بدهد.
میراسماعیلی در مدت زمان حضور خود در سالن به طور مرتب با محمدرضا حاج یوسف زاده مدیر تیم های ملی که حامی همیشگی کاپیتان تیم ملی محسوب می شود به صحبت می پرداخت.
غلامحسین علمی دبیر فدراسیون جودو در از ابتدای مسابقات در سالن حضور داشت تا مشکلی در برگزاری به وجود نیاید.
در بین مسابقات مراسم یابود اعضای تیم نوجوانان جودوی ایران که 24 تیرماه سال 88 بر اثر سقوط پرواز تهران - ایروان جان خود را از دست دادند، برگزار شد.
3783**1319

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال