مجتمع سینمایی سپهر در شهرک وحدت کرج افتتاح شد

کرج- مجتمع سینمایی ˈسپهرˈ روز چهارشنبه در شهرک وحدت فردیس کرج با حضور مسوولین کشوری و استانی به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در این آیین گفت: عملیات اجرایی ساخت این مجتمع از سال 79 توسط بخش خصوصی در زمینی به مساحت یکهزار و 500 متر مربع آغاز شد که در پایان دو سالن با ظرفیت 250 و 350 صندلی آماده بهره برداری شد.
ˈابراهیم گله دار زادهˈ افزود: هم اکنون در بعضی از شهرهای استان نوپای البرز چون نظرآباد، هشتگرد، اشتهارد و طالقان سالن سینما وجود ندارد و این استان با وجود فرهنگها و قومیت های مختلف نیازمند این فضاهای فرهنگی است.
وی اظهار داشت: تمامی اقوام در این استان بویژه کلانشهر کرج زندگی می کنند و این تعدد اقوام ، نگاهها و قومیت ها موجب تفاوت این البرز با دیگر استانها و تقاضاهای بیشتر این ساکنین دارد.
این مسوول گفت: احساس هویت بومی در این استان زیاد است و نگاهی فراتر از قومیت و زبان در این استان وجود دارد که این موضوع البرز را به نمونه فرهنگی بی نظیر تبدیل کرده است.
گله دار زاده ، سینما را هنری پرتاثیر با دامنه گسترده و طولانی عنوان کرد و گفت: به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی امروز سینمایی سلامت داریم و هرچه این ساختار افزایش یابد و رو به جلو برویم تاثیر مثبتش را در تک تک افراد و منطقه می توان مشاهده کرد.
این آیین با حضور جمعی از مسوولین و ساکنین شهرک وحدت فردیس کرج انجام شد. ک/2
693/1027

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال