شرکت اویکو به جمع شرکت های نفتی داخلی پیوست

تهران - شرکت راه اندازی وبهره برداری صنایع نفت (اویکو) با زمینه فعالیت راه اندازی ، بهره برداری ، تعمیر،نگهداری و آموزش کارآموزان صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی به عنوان یکی از شرکت های گروه مهندسی و ساختمان صنایع نفت(OIEC) به ثبت رسید.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی شرکت اویک، توسعه صنایع نفت و گاز ایران در سال های اخیر و نقش روزافزون شرکت های ایرانی در این زمینه ، مستلزم آشنایی و بکارگیری روش های نوینی است که امروزه در جهان برای گسترش این صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.
گروه مهندسی وساختمان صنایع نفت (OIEC)یکی ازشرکت هایی است که با روند توسعه پالایشگاه های گاز در جنوب کشور ، نقش خود را در این زمینه پررنگ کرده است.
باشروع مراحل راه اندازی پروژه NGL سیری از یک سو و شروع پروژه فازهای 20و21 و بخشی از پروژه 17و18 پارس جنوبی در شرکت OIEC، توسعه دپارتمان راه اندازی در این شرکت اجتناب ناپذیر بود ، تا اینکه درسال 1389 شرکت ˈ اویکوˈ با زمینه تخصصی راه اندازی و بهره برداری بعنوان یکی دیگر از شرکت های تابعه گروه اویک تأسیس شد.
این شرکت درحال حاضر یکی از توانمندترین شرکت های ایرانی است که با در اختیار داشتن تجربه عملیاتی و بکارگیری مهندسین متخصص در زمینه راه اندازی ، بهره برداری ، تعمیر و نگهداری وآموزش ، قادر به ارائه خدمات مورد نیاز به پروژه های دردست اجرا در زمینه های نفت ،گاز و پتروشیمی است .
این شرکت سوابق اجرایی در پروژه فازهای 9 و10 پارس جنوبی، پروژه جمع آوری گازهای همراه و استحصال میعانات گازی در جزیره سیری ،همکاری با پروژه فازهای 17 و 18 پارس جنوبی در زمینه مدیریت عملیات ، مطالعات اولیه همکاری در زمینه راه اندازی پروژه NGL 3100 و مطالعات اولیه همکاری در زمینه راه اندازی با پروژه فاز 14 پارس جنوبی دارد.
اقتصام**1561

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال