مجموعه تلویزیونی ˈحیرانیˈ به مرحله تدوین رسید

تهران - تصویربرداری مجموعه تلویزیونی ˈحیرانیˈ که به کارگردانی امید بنکدار وو کیوان علی محمدی در دست تولید است به پایان رسید. تاکنون هشت قسمت از این سریال صداگذاری شده است.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا،ˈحیرانیˈ کاری از گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه یک سیما است.
ˈرضا جودیˈ تهیه کننده این مجموعه تلویزیونی درباره مراحل ساخت ˈحیرانیˈ گفت: تاکنون آهنگسازی و صداگذاری هشت قسمت از این سریال توسط کیوان خسروشاهی نهایی شده است.
وی ادامه داد: با نهایی شدن کار و صداگذاری تمام قسمت‌ها، احتمال دو یا سه جلسه تصویربرداری برای رفع ایرادات احتمالی کار وجود دارد.
بر اساس اعلام روابط عمومی شبکه یک سیما، مجموعه تلویزیونی ˈحیرانیˈ با نام اولیه ˈیار در خانهˈ در قالب 40 قسمت 45 دقیقه‌ای تهیه شده است.
ستاره اسکندری، مریم بوبانی، حمیدرضا پگاه، شهین تسلیمی، هادی جاوید، رویا جاویدنیا، فریبا جدیکار، بابک حمیدیان، احمد ساعتچیان، فریده صابری، مهرداد صدیقیان، آزاده صمدی، گلاره عباسی، آتنه فقیه نصیری، بهروز قادری، الهام کردا، فرزین محدث، رویا میر علمی و فرخ نعمتی در این مجموعه به ایفای نقش می پردازند.
فیلمنامه این اثر را مهشید تهرانی و رویا اسدی به رشته تحریر درآورده‌اند.
ˈحیرانیˈ داستان زندگی مردی به نام ˈپولاد مرزبانˈ است که برای همراهی مادربزرگ بیمارش پس از سال‌ها به ایران باز می‌گردد غافل از آن که مجموعه‌ای از رویدادها او را به ورطه حیرانی می‌کشاند.
ˈحیرانیˈ نخستین مجموعه بلند داستانی کیوان علی محمدی و امید بنکدار به شمار می‌رود.
فراهنگ **2025

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال